Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok tényleg fáj a kutyapóz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tényleg fáj a kutyapóz nektek? Vagy miért hiszik a csajok hogy fáj? Egy valakinek fájt és akkor a többiek már alapból ki se merik próbálni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 11:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Ááh ... dehogyis fáj (:
2009. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom én ahogy írtátok azt szeretem ha durván csinálja a barátom, én is a lovaglóban :D

persze néha eléri a méhnyakot, de akkor szólni kell, és már jó is ;)

2009. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen tényleg fájhat. Nekem ezzel kapcsolatban az a tapasztalatom, hogy ha olyan fiúval csinálja az ember, akinek nagy van azzal valóban nem túl jó és oda kell figyelnie, hogy vigyázzon a lányra. Viszont egy olyan fiúval, akinek nincs óriási szerszáma, azzal nagyon jó tud lenni.

A másik pedig amikor menstruáció előtt vagyok akkor szokott még kicsit fájdalmas lenni, mert érzékenyebb ott bent minden. :-)

2009. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írták,itt tényleg számít a méret,és erre a pózra valahogy a nagy farok nem való!
2009. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fáj, de nem nagyon szeretem, mert nem látom a párom közben.
2009. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat :P Egyébként azért kérdeztem mert a környezetemben található csajok mind azt mondják hogy ők nem próbálnák ki mert hogy fáj. Gondolom valaki mondta nekik. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2009. ápr. 19. 14:39
 17/22 anonim ***** válasza:
Na! Nem akarok dicsekedni, nekem 18cm-es a farkam. A nejem imádja hátulról, és mindig érzem a méhnyakat is! Komolyan, még a hurkot is érzem! De a nejemnek mindig mennyei!!!
2009. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem csak mélyebb, de más szögben történik olyankor a behatolás, ami másfajta nyomást gyakorol főleg az alhas részre, ezért van amikor úgy érzékenyebb. (nem csak a méhnyakra) Viszont rövid ideig, gyengéden lehet egy nagyon jó köztes póz olyannál is, aki tart tőle.
2009. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én imádom ezt a pózt, de ebben a pózban tud a pasi a legmélyebbre hatolni és itt ő is irányít. Nekem eddig 16-17 centis pénisszel "volt dolgom" és nekem azzal tökéletes. De ennél nagyobbal már óvatosabban kell bánni- szerintem.
2009. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Hát nem tudom.Velem is így volt.Mikor a volt párommal voltam,akkor szakadt le az alhasam,elviselhetetlen volt,de mással már nem.Nem hiába,nem a méret a lényeg:p
2010. jún. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!