Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Le tudtok feküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Le tudtok feküdni azzal a férfival akitől már elhidegültetek?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 16 éve vagyunk együtt és félrelépésem miatt elhidegült töllem. Együtt élünk, de a szex nagyon ritkán van és csak én vagyok aktiv, mindig azt várja, hogy vége legyen. Csak azért csináljuk mert én akarom. Meg is mondta, hogy ő már nem kíván engem és válni fogunk. Hogyan lehet ezt helyre hozni?
2009. ápr. 19. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre akkor kellett volna gondolni, amikor megcsaltad. Nem akarok szent beszédet tartani, de ezt már b***szhatod. A legtöbb nő ilyen helyzetben azt hiszi,hogy meg tud bocsátani,de előbb-utóbb kibukik a szög a zsákból.

Szerintem egyelőre örülj annak,hogy még veled van, és ne amiatt panaszkodj,hogy nem kíván téged. Mert valószínű, hogy nem a szexet nem kívánja,hanem a személyeddel van a baja, a megcsalás miatt.. Ha jobban belegondolsz, ez normális. Én sem engedném,hogy valaki belémhatoljon úgy,hogy előtte másban volt és élvezte, és eszébe sem jutottam és.... érted? van millió oka... Legjobb,ha egy darabig nem erőlteted. Inkább próbálj segítőkész és figyelmes lenni. Bár akkor sem túl valószínű,hogy elfelejti, amit tettél vele. (illetve mással.......)

2009. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
en nem tudok olyannal lefekduni akitol mar elhidegultem
2009. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is elhidegültem a férjemtől,de azért néha együtt vagyok vele,bár nem érdemli meg.

mivel együtt kell élnünk,én bízok benn hogy lesz még majd jobb is. (20 éve házasok vagyunk)

légy hozzá kedves,tegyél meg neki mindent-ez sokat számít

én sajnos ezt sem kapom meg:(

2009. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö élettársamtól és is elhidegültem,de én lefeküdtem vele. Na persze azért ez más volt mert nem megcsalt,csak részemröl elmúlt a szerelem,de kötődtem hozzá. Ha megcsalt volna akkor tutira én sem kivántam volna!!!
2009. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányok ragaszkodóak...én is, pedig még 18 sem vagyok.Szerintem nem lehet úgyélvezni egy sexet, hogy tudattad vele nem elég ő neked...Én azt is csodálom, hogy egyáltalán még csináljátok, és nem rugott ki páros lábbal.Inkább megbecsülnéd, hogy még felvállal ilyeneket annak ellenére mit tettél, és nem azon gyötrődni hogy neki már nem jó veled a sex.Ha ez annyira érdekelt volna nem csalod meg, vagy most szünetelnéd egy picit ezt a folyamatot.
2009. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!