Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Attól hogy "fájdal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Attól hogy "fájdalmasan" nyögtök, jól esik a szex?

Figyelt kérdés
Szóval szex közben jó néhányotok úgy nyög mintha fájna, de közben jól esik, jó érzés?
2009. ápr. 18. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen! Annyira jó, hogy már megőrülsz:)
2009. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Én ha probálnám se tudnám visszatartani ezeket a nyögéseket,ha jó a szex!
2009. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
a szex szót mérnem írod le normálisan...am élvezzük
2009. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mert kisebb korosztály is olvasgatja a lapot, habár mind 1 mert vannak olyan kérdések amik ennél "csúnyábbak"
2009. ápr. 18. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor van gond, ha a lány könyörög, hogy hagyd abba :D A nyögdécselés általában pozitív jelzés :D
2009. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De néha úgy veszem észre hogy inkább abba kéne hagyni mert attól hogy nekem jól esne nem biztos hogy a másik félnek is!

(Nem volt még effajta kapcsolatom)

2009. ápr. 18. 22:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg jó-e neki.Én is szoktam fájdalmasan nyögni, legtöbbször mert nagyon jó, de van mikor nagyon fáj és azért, de nem szeretném abbahagyatni mert mindjárt elmegy.
2009. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy annak tűnik, de talán nem is fáj. Fiúknál is előfordul, a barátom is szokott úgy nyögni orál vagy kézimunka közben, hogy azt hiszem nem jó valami, de ha rákérdezek, hogy baj van-e akkor azt mondja egyáltalán nincs.

Ha meg nem szól rád, hogy fáj, hagyd abba, akkor megér neki ennyit, nincs baj.

2009. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
yaaah:> xuper meg ha faajna is akkor is elveznem XD
2009. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!