Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Menyire fontos az számotokra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire fontos az számotokra, hogy vigyázzatok a lányra?

Figyelt kérdés
Mindig gondosan kezet mostok, amikor tudjátok, hogy meg fogjátok ujjazni a barátnőtöket?
2009. ápr. 18. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

hát én azt hittem hogy szó szoros értelmében fizikai vigyázás, hogy ne fájjon neki meg ilyesmi

de amúgy igen de ez fordítva is elvárható , ezért kell kezdeni a dolgot a zuhany alatt :)

2009. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom mindig kezet mos mielőtt belém nyúl.
2009. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak akik csak nyúkálnak,és kituggya előtte merre járt a kezük...ezekből több fertőzés is eredhet,de most nemfeltétlen szólsz rá,amikor odajuttok,hogy hallod..te mostál ma már kezet? Csak lesne sztem,és lehet h utána elismenne a kedve az egésztől...sajnos ezek nem ilyen alap dolgok,hogy kézmosás meg miegymás...dehát ezzel együttkell élni,sztem az ordenáré nagy higiénia során is lehet bármi probléma,szóval ez nemigazán fontos tényező...jó,ha földet túrt,vagy ásott, kapált előtte, vagy ilyesmi,akkor elég logikus a dolog,de olyankor remélhetőleg nemkell figyelmeztetni.
2009. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem elöször az volt h öszeszetem vmit és nem tudtam honan aztán rájöttem h azért mert nemvolttiszta a keze.. mindigelzavartamhogy mossamegjolakezét és akk minden ok volt.

a kézmosás jó mert:

1. tiszta lesz a keze és nemszedek ösze semit

2, meg k*va jo érzés amikor hideg-vizes kézzel nyulkál:D

2009. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért erősen kétlem,hogy bármilyen nemi betegség, akár egy gomba kéz útján terjedne...Max akkor tudom elképzelni,hogy ha a srácnak van valami bőrbetegsége.

(az én pasim mindig kezet mos)

2009. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!