Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok hány százaléka nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hány százaléka nem szereti az orális szexet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 17:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig - az első kapcsoatom kivételével - minden partnernőm bekapta a Karcsikámat. Mindegyik önként!! Volt olyan is, akiről elhittem, hogy velem csinálta először, mert megkérdezte, hogy jól csinálja-e. Lányok, Ti már elsőre jól csináljátok. A kezdők osztályzata ötös, a haladóké csillagos ötös. Nem gúny akar lenni, mert nem szégyen: Már genetikusan erre vagytok hangolva. Ami pedig a mi aktív szerepünket illeti: Mi még inkább arra vagyunk hangolva. Mutssatok be nekem egy lányt, aki nem örül, ha így kényeztetik. Nagyon csúnyán fogok rá nézni.
2009. ápr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35.4%
2009. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kapni nem annyira szeretem, adni egyszerűen IMÁDOM!! És mindig le is nyelem :) L/19
2009. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

HM! - De ez csak a hozzászólásod első részére vonatkozik. A másodikkal - férfiszemmel - minden rendben!

Az eggyel korábbi kedves hozzászólónak: Hogy ez a szám hogyan jöhetett ki?!?

2009. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ilyen értelmes kérdésre kb ilyen értelmes választ lehet adni.
2009. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha már így névtelenül malackodni lehet. Megkérdezem az "anyagot" bátran lenyelő lányoktól: Nekik attól orgazmusuk lesz?
2009. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne orgazmusunk attól,hogy lenyeljük?:D Érdekes lenne:D Én azért nyelem le,mert szereti a párom, és nekem sincs vele semmi bajom..ráadásul "tiszta" munka, nem kell zsepivel maszatolni, és nem ken össze semmit. Kb ennyi az oka, amiért én lenyelem.
2009. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm. De honnan tudhattam volna, ha nem én nyelem le, hanem az enyémet nyelik le! Mert nekünk az nagyon jó! Lányok, asszonyok tartsátok meg a jó szokásotokat!
2009. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

én szeretem adni viszont utálom ha nekem csinálják! Nem is szokásom engedni. 1x engedtem életemben, akkoris utána kb. majdnem elhánytam magam olyan undorító volt mikor megcsókolt. Naponta tisztálkodom de mégis undorodom a saját ízemtöl... A férfiaké legalább majdnemhogy íztelen szerencsére:)

21/L

2009. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szeretem, csinálni is kapni is, de csak ha ápolt az illető, és ha szeretem :)


na meg jól csinálja, a pasim az első, akivel el tudok menni szex közben :)


eddig csak masztival tudtam

2010. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!