Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi igaz a zuhanyrózsás dologbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi igaz a zuhanyrózsás dologból? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy az olyan ingert ad,hogy ha azt megszokja valaki,akkor utána nem megy máshogy az orgazmus...
2009. ápr. 18. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom (lány vagyok) hogy ha mindig egyféleképpen maszturbálsz akkor ahhoz szoksz hozzá. Mindegy, hogy zuhanyrózsa, vagy akármi. Utána úgy nagyon könnyen el tudsz majd élvezni és idő kell ahhoz, hogy másfajta izgatással is elérd az orgazmust.
2009. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem zavar be egyáltalán... De azért nem kell állandóan úgy.
2009. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
énis halottam hogy emgszokhatók.. én sokáig zuhanyrózsáztam meg elektromos fogkefe... (isteni.:D) de mióta van párom tök jól megy vele.. váltogatni kell :)
2009. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, nekem sose sikerult elmenni a zuhanyrozsatol. de 1 baratnom meselte h rossz szogben kapta el es feltelt vizzel es nagyon rossz volt.

teny h ha raszoksz nehez mast megszokni. de ez midnen masra is igaz. pl vibrator. vagy en pl megszoktam az ujjazast, azzal nagyon konnyen es hamar elmegyek (mind1 h en vagy a parom csinalja) viszont szeretkezes kozben nagyon nehezen megyek el.:(

2009. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a zuhanyrózsa nagyon jó a legjobb leg intenzívebb masztikellék. szerintem nem zavar be semit ha vágysz férfira és az képes téged felizgatni.
2009. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!