Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom másfél óráig bírja.....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom másfél óráig bírja..az előjáték nincs benne! Hogy lehet hogy ennyi ideig bírja?

Figyelt kérdés
Bárkivel beszélek azt mondja h ez lehetetlen, eddig nem bírja egy pasi sem! Amúgy együtt vesztettük el a szüzességünket, már 5x megtörtént az aktus, és egyre tovább bírja!
2009. ápr. 18. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
csak arra tudok gondolni, hogy elötte kicsapja, és akkor nem meglepő..
2009. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az biztos h nem, mert csak akkor fekszünk le egymással ha nálam alszik, és előtte délután már itt van, csak éjjel fekszünk le:P szal akk látnám:D XD
2009. ápr. 18. 17:12
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Megfelelési kényszere van, visszafogja magát, másra koncentrál amikor már majdnem jó, aztán utána elzsibbad egy kicsit, és nem tud elélvezni.
2009. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mit csináljak? :O:(
2009. ápr. 18. 17:17
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
élvezd!
2009. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
hát kicsit spicces állapotomban a 2 óra sem sok, mondhatnám azt is hogy nem tudok elmenni, persze kinek rossz ez én imádom hogy valakivel végig szexelhetem az éjszakát, a nő is imádja mert ahogy észrevettem jó vagyok az ágyban, és garantált a többszöri orgazmusa, igazából nekem ez tök jól szokott esni hogy látom hogy akárhányszor elmegy a partnerem...
2009. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Én is úgy gondolom, ahogy előttem írják. Biztos neked akar imponálni (elfelejtik egyes pasik, hogy azért nem mindig olyan jó másfél órán keresztül... néha azért fárasztó és nagyon is jól tud esni egy rövidebb menet...)

Az, hogy látnd ha kicsapná.... ne vegyél rá mérget, gondolom wc- re azért nem kíséred el... :S

Amúgy meg örülj neki, még mindig jobb mintha hamar elélvezne. Az én barátom is bírja akármeddig, habár ő azt hiszem másik korosztály...

2009. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az en baratom 2oraig is birja....persze nem mindig...ha mar nagyon regen volt az aktus akkor nem birja sokaig...de hogyha egy nap egymas utan vagy hraomszor szeretkezunk akkor birja 2ora hosszat is
2009. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én barátom is sokáig bírja... eddig talán 1.5 óra volt a max
2009. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én ha sokáig akarom bírni fejben elkezdem a motoromat szerelni, vagy valami mondjuk átismétlem az RNS-szintézist...

de volt már olyan h 7-8 perc után hiába gondolkoztam a lehető legunalmasabb biokémiás cuccon elsültem...

egyébként nekem a leghosszabb eddig olyan 40 perces lehetett...

2009. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!