Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lehetséges az, hogy egy gombás fertőzés + egy canesten kombis kezelés után 5 nappal szeretkezésnél ne menjen a benedvesedés?

Figyelt kérdés
pontosabban csak 30-40 perces előkészület után van enyhe nedvesség. :-( Máskor meg már 5 perc után teljesen készen voltam! Tanácsoljatok valamit !!! Volt már valakinek ilyen ??
2009. ápr. 18. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is gombás fertőzésem volt, és nem tudtam benedvesedni, iszonyatosan fájt:) Azta megjött 1x és minden úgy van mint azelőtt!
2009. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azóta*
2009. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló elfordult már velem is, és nekem is csak akkor jött száz százalékig rendbe, amikor megjött a mensim. :) Utána nem lesz semmi baj a nedvesedéssel, ne aggódj. :)
2009. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tapasztalatbol beszelek en is : elso menszi utan tenyleg minden a leheto legnagyobb rendben lesz!
2009. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!! nagyon megnyugtattatok!!!
2009. ápr. 19. 14:03
 6/8 anonim ***** válasza:
pesze ez lehetséges a attól van hogy mivel gombás fertőzésed volt akkor nem nedvesedtéál be rendesen. kell idő a regenerálódásnak nem mondtaaz orvosod hogy 2 hétig no szeualitás? mertaz ujra felfertőz!
2009. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondott nekem ilyet a doki !!! és ez az újra fertőzés lehetséges, vagy biztos ? mert most éppen valószínűleg emiatt szenvedek ...
2009. ápr. 22. 13:33
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem a doki csak annyit mondott, hogy amíg használom a hüvelykúpot, addig no szex. és még a betegtájékoztatón is ez volt ...
2009. ápr. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!