Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hányszor van aktus a kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor van aktus a kapcsolatotokban egy héten?

Figyelt kérdés
Mi egy héten egyszer találkozunk, mindig van szex, de maga az aktus úgy kéthavonta. Ez kevésnek számít?
2009. ápr. 18. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem ez igencsak kevés ...:/ pedig mi se soxor , de legtöbbször azért mert elfelejtünk gumit venni.. de ha van akkor hamar elhasználódik :P. amugy meg olyan 1-2 hetente.
2009. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem értem, hogy lehet szex nélkül szexelni?
2009. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hat mi ugy egy heten 2-3alkalommal...de most epp nem szexelunk mert van egy fogadalmunk hogy egesz junius 9ig nincs szex es ez mar vagy egy majdnem ket honapja igy van...nehezen birjuk de ez van...
2009. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

utóbbi válaszolónak :D

ez érdekes...fogaladom miatt nem szexeltek...uff

a bnőm meg én 600km-re lakunk egymástól és ezért nem tudunk,és baromira szar hogy 2-3havonta látjuk egymást de ez 1év múlva megváltozik...

nemrég volt nálam bnőm és 1hét alatt 6doboz gumit használtam el,és azon felül még csomoszór élveztem hasára is vagy fürdés közben...naponta akár 3-4szer is :)a nap végére mág mindkettőnknek fájt xD ugyhogy kellet kis szünet ... (pár óra) :D

2009. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem nagyon kevés,azaz nekem az lenne,de én nem szólok bele.
2009. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mi is a kapcsolat elején napi 4-5x csináltuk,mára van egy kislányunk,úgyhogy ez lecsökkent heti 3-4-re de szerintem még ez sem kevés,főleg,hogy fáradtak vagyunk.
2009. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden masnap 1-2 szer.
2009. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hetente 7-10X...Persze, ha bnőm épp nálam tartózkodik, vagy én nála...De most nincs itt 1 hete, az anyja szemit:D
2009. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mi olyan heti 2-4x, sajnos többet nem tudunk együtt lenni
2009. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

KEVÉS! amugy meg énsem értem..

igaza van ez egyik előttemszólónak..

hogy lehet szex nélkül szexelni?

am mi napi kétszer :D

vgay többször ha egymásnál alszik :D

2009. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!