Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol találhatnék a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék a barátnőmnek fizetős fiú partnert, hármashoz? Szeretném szülinapján meglepni szendviccsel, de szeretném én megmondani a pénzemért, hogy mit csinálhat, és mit nem. Profira gondoltam.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 23:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Prűdök ne válaszoljanak!!!

Könyörgöm...

Nem a kérdés pszichologiai hátterére vagyok kíváncsi.

A barátnőm az én kedvemért befogadott lányt, én szeretnék az Ő kedvéért fiút... Ennyi.Tudom, hogy szeretné..

2009. ápr. 18. 00:12
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem javaslom a "fizetős" megoldást.

Inkább kérdezd meg, ki tetszene neki...

2009. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
bocsi ha sértő voltam(00:02) lehet,h túlreagáltam csak furcsa, sztem jobb kettesben,de igaz ahány ember annyi szokás, bocsi hát sztem is jobbb lenne nem idegent bevenni a dologba, főleg a sok mai nemibetegség miatt, ismerőst aki bejön bnődnek, de ha meglepetésnek akarod akkor is nézz ismerősebbet,h ne legyen azért nemi beteg, meg az óvszer jólenne ilyen helyzetben sztem mindenféleképp, habár ha több lány van akkor kicsit furcsa védekezés:S na bocsi a hosszú szövegért és az előző válaszomért(00:02), remélem sikerül jó partnert találdnod sok szerencsét...
2009. ápr. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

szia! én nem írok véleményt, csak a kérdésre válaszolok:

[link]

[link]

több oldalt nem kerestem neked, remélem tudsz választani ezek közül a pasik közül is :D jó szórakozást!

2009. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Igen a Chippendale Fiúk felbérlése szerintem is jó ötlet... A másik meg ne szidjátok már és kritizáljátok szegény kérdezőt, nem tudom h mi a baj ezzel a felálással ha a lány is benne van..
2009. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!