Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz hogy vannak nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy vannak nők akik sose képesek hüvelyi orgazmusra?

Figyelt kérdés
Azt halottam hogy valaki 5 éve maszturbált és megszokta a szervezete ezt az érzést csak ezt kívánta és ezt szokta meg. A barátja se tudja kielégíteni mert magának tudja hol jó és egyáltalán nem élvezi ha felnyúlnak neki ezért hüvelyi orgazmusra se képes. Ez igaz ? mert én így halottam
2009. ápr. 17. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
A nők LEGNAGYOBB része nem képes hüvelyi orgazmusra, csak csiklóira, de sokan még arra sem, sajnos.
2009. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
ez sajnos nem attól függ h hányszor masztizott meg mit szokott meg...ez emberfüggő...van aki egész életében egyszersem képes elélvezni :S ezvan.
2009. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Úgy látom, egyikünk válasza sem aratott osztatlan sikert..

Pedig ezek a tények.

2009. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A masztizáshoz ennek semmi köze.

A nők döntő többsége tényleg nem képes a hüvelyi orgazmusra -köztük én se-,de a csiklói kárpótól.

Annak idején teljesen meg voltam őrülve én is,hogy vajon milyen lehet,ha már átélni nem tudom,legalább valaki adjon egy összehasonlítási alapot!

Itt írta valaki:a csiklói olyan mintha belenyúlnál a 220ba,a hüvelyi,minhta kilőnének a Holdra.Aztán szépen mindenki leszavazta,hogy nincs jelentős eltérés,szóval én se rágom magam rajta.

A másik,amit írsz a maszturbálásról,max azt szokhatod meg,hogy mindig egy pózban csinálod,egy pózban juttatod el magad és ez rögzül,vagyis szex közben szintén így jutsz el a csúcsra,vagy jön a gyakorlás,átszoktatás!

A felnyúláshoz meg annyit,hogy én imádtam az első barátom ujjait bennem, a következő már nyúlt fel és azt hittem ott veszek " éhen",de rátalált a csiklómra és az az érzés,sokkal,sokkal,de sokkal jobb!

Gyakorlás,gyakorlás,gyakorlás!

És levetkőzni a gátlásokat.

És merni kommunikálni,hogy mi a jó.

Vagy masztizzon a lány a barát előtt idővel,ha lehullott minden gátlás.Abból ő is sokat tanul!

2009. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
De,mindneki képes rá akinek van hüvelye,csak ezzel nyugtatja magát akinek nem jön össze,pont mint az előttem válazsoló.Aztán annyit mondogatja magának,hogy a sciklós ugy is jobb,meg nem is érdekli a hüvelyi,hogy a végén elhiszi ezt a sztereotip baromságot,hogy uygsem képes rá. Ez azt eredményezi,hogy soha nem is lesz neki.ördögi kör
2009. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

21:31es vagyok!

Nem vagyok egy looser-hülye,kipróbáltam ezer dolgot,tippet,intimtornát,játékokat,segédeszközt.Nem adtam fel elsőre,de még 10szerre sem.

De orvosilag bizonyított tény,hogy nincs minden nőnek G pontja,nem képes hüvelyi orgazmusra minden nő!

Ajánlom,hogy írd be a keresőbe és tájékozódj,mielőtt hülyeséget írsz!

2009. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Kezdjük ott,hogy a G-pontos és a hüvelyi orgazmus nem ugyanaz.Nem irtam,hogy lúzer vagy,te értelmezted igy,hát magadra vess. Amugy ha azon vvan az ember,hogy na majd most már tuti lesz,akkor elég nehéz elérni..
2009. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ebben kérdésben nem engem kell kiokatani,hidd el tisztában vagyok a testem működésével és sohase görcsölök szex közben,hogy mi fog sikerülni és mi nem!

Persze erre azt mondják,hogy mindenki magából indul ki,szóval inkább Te ne görcsölj!

De ezekután baromi kiváncsivá tettél,hogy szerinted mi is a különbség a hüvelyi és G pontos orgazmus között!

2009. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj,én irtam egy véleményt te meg máris pattogsz ,hogy nem vagy looser etc etc.. ha nem érdekel ne irj vissza. Amúgy ugyanannyiba telik neked is beirni a google-ba,ha már nekem is ezt ajánlottad a "hüvelyi orgazmus" és a "g-pont" címszavakat. A hüv4elyi orgazmus nem más mint csikló orgazmus belülről,mivel a hüvely felől is lehet ingerelni.. a G-pont meg teljesen más,ott már közrejátszik a hugycső illetve egyéb dolgok is,amiket most nem fogok boncolgatni.

Én ebben hiszek,hogy mindnekinek sikerülhet,ezért nem kellene ezt hajtogatni,hogy ugysem,ezzel másoknak,fiatalabbaknak is elveheted a kedvét,lelkesedését,lehetőségét,hogy átéljék.. arról meg nem tehetek,hogy te bepipulsz ha ezt leirom.

Én egyébként nem görcsölök,van hüvelyi orgazmusom ha érdekel,és remélem neked is lesz.

Szép estét

2009. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Én nem pattogok,a "sztereotíp baromsággal" való dobálózást se én kezdtem,ill. a kritikát!

Szerintem olvass utána mégegyszer a dolgoknak,mert lehet a gyakorlatbeli rutinod megvan,de az elmélet sántít egy csöppet!

Egyébként elégedett vagyok,köszönöm a jókívánságokat!

2009. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!