Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hogy élvezetesebb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy élvezetesebb az orgazmus? Ha a srác továbbra is "dolgozik" bennetek, vagy arra 10 másodpercre "nyugton marad"?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
nekem akkor jó, hogyha tovább mozog...sőt azt szeretem ha még hevesebb:P
2009. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
igen, igen, folytassa csak szépen tovább!!!!!!:D
2009. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
csatlakozom:D
2009. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem pont,hogy az ellenkezője jön be!

Átváltunk a lehető "legjobban feszít bennem" pózra és megkérem,hogy tövig nyomja és maradjon!

Ő nyugton van,én meg rámoccanok egy-egy pillanatban,amikor érzem,hogy "kell"!

Számotokra nem rossz,hogy ilyenkor ő irányít?

Ismerheti persze jól a tested,de magamból kiindulva mindig más egy-egy orgazmus is,így másképp "kell kezelni" is és ezt csak a lány tudja adott szituban,nem?

2009. ápr. 17. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha továbbra is "dolgozik", akkor jobban elnyúlik az orgazmusom, de persze ez mindenkinél más. Nekem azért jobb így, mert az első orgazmus után még nagyon érzékeny a hüvelyem, és ha tovább csinálja, akkor több orgazmust átélek.


Petranova

2009. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
3. vok.Ő irányít?Nem irányít ő,épp az a baj,h mindig én iránytokXD,én szeretem ha továbbra is mozog,nem sokáig,ha már annyira élvezem,h fáj akkor leállítom és együtt pihizünk,de am jobb.De hát mindneki más,neked ez jön be.Am én is befeszítek,jó ez a kegel gyakorlat is,jujj totál kifekszem és intenzívebb az orgim,mióta csinálom:D
2009. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!