Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábítani egy csinos 39 évest egy fiatalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!! A bátyám 21 éves, (én 19 éves, lány) és kiszemelt magának barátnőm munkahelyén egy nagyon csinos 39 éves elvált nőt, és tőlem kért tanácsot, hogy hogyan csábíthatná el. Nekem viszont ilyen irányú tapasztalatom nincsen. Van néhány jó ötlet?
2009. ápr. 17. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem embere válogatja,csak azt lehet elcsábitani aki akarja,ha a nő nem szeretne nála fiatalabb partnert akkor szerintem sehogyan,de ha mégis akkor nem tudom hogyan csinálja,talán úgy mint a korabeliekkel,bár azt nem hiszem,hogy mondjuk mc donaldsba kéne hivnia,a szinház inkább nyerő lehet.Talán,nincsenek ilyen tapasztalataim.
2009. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon csinos a hölgy, de: mikor a bátyád lesz 39, a nő már 57. Akkor is kívánja majd? Vagy inkább egy korabelit?

Ezen gondolkozzon el egy kicsit.

2009. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
17.13-as vagyok. Bocsánatot kérek, arról nem volt szó, hogy mit akar. Rövid kaland, vagy tartós. Entschuldigung. :)
2009. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Entschuldigung. :)

ez mit jelent?:):D

2009. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beszélgettem már a "nénivel", persze nem neveztem nevén a dolgokat, de ő is nő, gondolom értette mire célzok. Azt mondta nem lenne ellenére a dolognak, de nem fog elébe futni, a bátyám meg nem tudja hogy kezdjen el egyáltalán udvarolni, nem volt még dolga 39 éves nővel.
2009. ápr. 17. 17:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Németül annyit, hogy: Elnézést! :D
2009. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sehogy se segíts ilyenben. Mindketten elég idősek hozzá, hogy ha akarnak valamit, akkor elérhessék. De nem lenne egy ideális a helyzet, hidd el. Főleg a bátyáddal nem tennél jót.
2009. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nekem van tapasztalatom ebben. A bátyádnak lehetnek nagyon kellemes és boldog hónapjai, akár évei is a hölggyel, de amikor el fog gondolkozni a családtervezésen, a távolabbi jövőn, rá fog jönni, hogy nem ideális a párosítás. Amikor eléri a 30-35 éves kort, már mindenképpen családot szeretne, a társa viszont már 50 körül lesz. Nem ideális.


De ne szaladjunk előre. Ott tartunk, hogy meg szeretné hódítani. Egy elvált 39 éves nő általában szeret romantikázni, szereti, ha nőnek érezheti magát a férfi mellett. Szereti a lovagias viselkedésű pasikat. Az, hogy mit csináljatok, hova menjetek, abszolút jellemfüggő. Egy 40 éves nő is lehet fiatalos (igazából még fiatal is, de nem a tizenéves értelemben), akár gyerekes viselkedésű is. Mindenképpen azt javaslom mindenesetre, hogy a bátyádnak is fel kell nőnie a feladathoz, sokkal érettebben kell viselkednie, mint egy átlag 21 éves fiúnak. Ha nem csak kalandot szeretne, akkor fontos az önállóság, függetlenség. Jobban körül kellene járnia a hölgy érdeklődési körét, jellemét és úgy többet lehetne mondani azzal kapcsolatban, hogy miként kezdjen neki.

2009. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat. Bátyám elég éretten viselkedik, abszolút nem a korához méltóan, remélem sikerül neki, mert nagyon tetszik neki a nőci, és szerintem a nőnek is a bátyám. Tényleg köszi, legalább valamit tudtam neki mondani. :)
2009. ápr. 18. 12:15




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!