Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kezdeményeznétek első éjjel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményeznétek első éjjel 10 hónapos távollét után?

Figyelt kérdés
A férjem 10 hónapig volt tőlem távol a munkája miatt. Pár napon belül fog visszajönni, amit nagyon várunk mindketten. Merjek első közös éjszakánkon kezdeményezni vagy várjak? Kell idő ennyi hónap után, hogy az ember újra összeszokjon a párjával vagy ti inkább vágynátok rá, hogy amint lehet azonnal újra együtt legyetek szexuálisan? Adjak neki időt? Tudom, hogy ő nem fog kezdeményezni egyből.
2009. ápr. 17. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az én kedvesem lenne távol 10 hónapig, én biztos neki esnék és vége lenne, de ezt majd a helyzet adja. Lehet, hogy majd csak össze akar veled bújni, úgy beszélgetni, vagy csak hallgatni... Első este ez sem rossz. Sok sikert!
2009. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem fog egyből kezdeményezni 10 hónap után? Miből van a te férjed? Én egyből rávetném magam, amint belép az ajtón.
2009. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet előre megtervezni. Érezni fogjátok. Az sem baj, ha zavarban vagytok kicsit, az még szép is benne... Hagyni kell, hoyg valahogy alakuljon. De megértem az izgalmadat!
2009. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem az első dolog lesz, hogy leszaggatjátok egymásról a ruhát.
2009. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már voltunk távol ennyi időt ezelőtt is és a férjem akkor elutasított pár napig, de most szeretném, ha másként lenne. Szeret engem és én is őt, csak olyan helyen dolgozik, ahol állandó stressz hatás alatt van.
2009. ápr. 17. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Fura férjed lehet, ha 10 hónap után nem veti rád magát. Szerintem vedd kezedbe az irányítást és valami csini ruhában lepd meg:)
2009. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább aggógni kezdj ha 10 hónap után nem estek egymásnak én komolyan aggódnék! egynormális férfi kívánja asszonyát főként 10 hónap után én neki esnék amikor adott már a dolog és elmondanám mennyire kívánom és hiányzott a csókja érintése ,én ugyanezt is szeretném visszahallani hanem akkor ott bibi van de leginkább egy harmadik
2009. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs harmadik.
2009. ápr. 21. 15:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs feltétlenül harmadik ilyenkor, és a kis tartózkodás is normális. Mi történt végül?
2009. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem erőltettem a dolgot. Szerintem annak ellenére, hogy én nem érzem furcsán magam ennyi idő után, a férjem igen. Szóval 3 napot vártunk vele és akkor ő kezdeményezett. Minden rendben volt. :)
2009. ápr. 27. 01:59
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!