Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kapcsolatotokban ki veszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotokban ki veszi az óvszert, és ki kezdeményezi az aktust?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a barátom szokta venni az óvszert és általában ő is kezdeményez, de ezt őt nem zavarja.(kérdeztem:))

19/L

2009. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik kapcsolat más. Nálunk a férfi veszi az óvszert, de ált. én kezdeményezek, van amikor ritkábban meg ő. Ez mindig más...éppen kinek milyen a hangulata.
2009. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig én veszem az óvszert, nem is engedném h Ő vegye. Viszont ő szokott kezdeményezni, mivel tudja, hogy én bárhol bármikor, viszont neki nincs mindig hangulata hozzá.
2009. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jah lemaradt h 16 vagyok és fiú
2009. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő veszi az óvszert, bár előfordult már, hogy felhívott és megkért, hogy vegyek én, mivel nem lett volna rá ideje.

De általában én kezdeményezek :) Nem tudom, hogy miért, de ez így alakult ki nálunk. :)

17/L

2009. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig együtt vesszük. Elég vicces helyzetek szoktak belőle kisülni és ez szerintem jó dolog.
2009. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar, hogy ha már én is veszem, de ő soha nem nagyon kezdeményez, ez miért lehet?
2009. ápr. 17. 15:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ált. együtt vesszük, de ha mondjuk haverral v. bnővel benn vagyok egy áruházban, mindig rácsörgök hogy kell e:) a kezdeményezés, hát.. nálunk közös ált, de van mikor ő és van mikor én. Tényleg nagyon vegyes:)

L/17

2009. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én veszem az óvszert...és én vagyok a kezdeményező is.. :D 24/L
2009. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igazából a srácnak kéne venni, neki van mire húzni. :) De szoktunk venni mindketten. Nála is van, nálam is van.:) Bár mikor először vettem, háromszor is elmentem a polc előtt, mire le mertem venni.:) De már nincs ezzel gond. Inkább ez, mint az esemény utáni tabletta. :)

(21/L)

2009. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!