Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha a barátnőtök megkötözne, bekötné a szemeteket és úgy kényeztetne?

Figyelt kérdés

A páromat akarom meglepni, szeretném ha most csak én foglalkoznék vele. Bilincsünk van, az kerül a kezére, selyemsállal bekötöm a szemét, és úgy kényeztetném az egész testét...

Ti mit szólnátok ehhez?


2009. ápr. 17. 14:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Van egy ötletem. Kezd a meglepetést úgy, hogy mikor hazaért, a szemébe fújsz gázsprayel. Ezután felborítod és gyorskötözővel összekötözöd a kezeit-lábait. Ezekután még elvered viperával és után ahogy te fogalmazol kényezteted :D Na jó csak vicc volt.
2009. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
5%
utolsó ez jó még mindig röhögök !!! A legnagobb hülyeség ez a kikötözösdi játék ! olyan gyerekes ez !!!
2009. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtom min röhögsz és ugyan miért lenne gyerekes, engem is a bnőm gyakran megköt, hogy totál mozdulni se tudjak és úgy eljátszik velem, na az a paradicsom, aki azt nem élvezi, az bolond :D Főleg amikor eljátssza, hogy már majdnem negyedszerre megyek el, de az utolsó pillanatokban mégse engedi, jujj de kész tudok lenni, szóval nagyon izgató na.

Hidd el, a barátod is meg fog őrülni érte .....

2009. ápr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell félnem attól, hogy a megkötözés és bilincselés után a csaj (kajánul vigyorogva) felhúzza a brutális bőrszerkóját, majd üvöltő death-metal zene mellett addig ver ostorral, míg elvesztem az eszméletem, vagy nem kell tartanom attól, hogy egy -a fiókból titokban előhúzott- felcsatolható vibrivel seggbedug, és nincsenek kaviárszexel kapcsolatos hajlamai valamint a biszex fiúismerősét sem bújt el a szekrényben, akkor minden további nélkül benne lennék a dologban.
2009. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Én szóhoz sem jutnék!
2009. ápr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon izgalmasdolog mi kipróbáltuk.nem volt panasz se tőlem se tőle:-)))
2009. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Bárcsak mindig ezt tenné velem a bnőm .... nekem az s elenne ellenemre, ha meglepetésnek előbújna egy bisex srác a szekrényből :-)

Hűű ne izgass ......

2009. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ááááááááá....engem is rendesen felizgat ez a dolog... Én is nagyon szívesen kényeztetném így a barátomat, ha lenne :D:P Most rendesen vágyok valakire... :D Mellesleg, ha valaki ezt velem tenné meg, húú...olyan sikere lenne, hogy azon még magam is meglepődnék..:D Imádnám :D
2009. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
EZ SZUPER LESZ˘. ENGEDD ÉS AZTÁN FORDÍTVA IS :))ÉN SZERETEM ÉS VISZONOZNI IS:-))
2009. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!