Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » ANnyi nedvességet termelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ANnyi nedvességet termelek hogy nem érzem már a páromat. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Kiábrándító amikor megállunk és elkezdjük magunkat törölgetni papírzsepivel, szeretnék valami más megoldást. Annyira udorító iw tud lenni az egész, minden tiszta "nedv" nincs egy száraz négyzetcentiméter sem, ez engem marhára zavar..:S
2009. ápr. 17. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

próbáljatok ki más pózokat

nekem is hasonló problémáim vannak, de amikor hátulról csináljuk, viszonylag összeszárt lábbal, vagy esetleg állva, akkor úgy nagyon jó

2009. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Van fordított eset is, amikor épp képtelen valaki benedvesedni. Inkább örülj neki. Párodat is zavarja?
2009. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem nedvesedik be azon legalább lehet segíteni egyszerűen síkosítóval..

Sajnos a nedvesedés csökkentésére nem tudok mit ajánlani, de próbáljátok ki tényleg zárt lábbal a pózokat, úgy biztos jobban érzed majd őt, például a hagyományos misszionáriust is lehet így csinálni, vagy te hason fekszel és ő hátulról feletted, kutyapózt zárt combokkal.. most épp ezek jutnak eszembe. Ezek még neki is tök jók lesznek, mi is imádjuk. :)

2009. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan pózt válassz, amiben "szűkebbre" veszed a figurát.

Esetleg nyalasd magad "szárazra" (ráülsz az arcára, és nem hagysz neki esélyt a "menekülésre") vagy a párod használja a kezét...


A papirzsebkendőzést felejtsd el, mert az tényleg zavaró...megtöri a ritmust, és lelombozó.(férfi vagyok)Hozzáteszem, nem az a zavaró, hogy nedves egy nő, hanem az, hogy tenni akar ellene, vagyis hogy őt zavarja...


Ha a párodat zavarja a dolog, az első módszert javaslom (szűkebb figura) ha őt nem, csak téged, akkor az utána következőket...

2009. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A páromat is zavarja és próbáltuk már fejenállva is( nem szó szerint de mmindenfélét kipróbáltunk már) de nem igazán ment, csak azt éreztem és hallottam, és ő is, mint ha két vizes tenyér tapsolna egyfolytában, az a hang is nagyon zavaró :S
2009. ápr. 17. 13:00
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Az nem jelenthet gondot, ha túl nedves vagy, az nem lehet az oka, hogy nem érzed. Inkább pasid szerszáma lehet a túl kicsi.
2009. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez a probléma fennállt már más kapcsolaombanis, és sztem nem kicsi a párom pénisze, a 18-19 cm sztem elég jónak mondható, meg hát vastagságban eddig ő viszi a pálmát az összes közül amit láttam. De úgy látom nincs gyógyszera problémámra, nagyonn péniszt kell találjak??? NEkem ez is pont jó lenne, ebbe szerelmes vagyok..:S:D
2009. ápr. 17. 13:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Huh azért nem irigyellek h. ilyen történik...pedig mi fiuk általában örülünk ennek ha egy csaj nedves,ugy mindent jobb csinálni.de ha nálad ez ilyen kellemetlen próbáljátok ki a zártlábas pózokat...

(am. ezen az oldalon láttam h. a fogamzásgátló tabletták használata esetén a csajok nem annyira nedvesek és ezmiatt szomorkodnak ...szval te inkább örülj ennek)


írta: jb

2009. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, mond el neki mi a probléma, ő valószínűleg tud ebben segíteni. Lehet valami hormon probléma.. Ír fel valami gyógyszert és már meg is oldódott a probléma!:)
2009. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbáljátok fürdés közben! Ilyenkor általában kevés a nedvesítés (a víz nem csúszik annyira) - de nektek lehet, hogy pont jó lesz.
2009. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!