Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Idegesít az, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít az, hogy nagyon ritkán pettingelünk, normális ez? én már rég mást is csinálnék! 18/f

Figyelt kérdés

én már majd két éve várok a barátnőmre. sokan mondják petting stb....de az nagyon ritka...tanulás...szülök...öcsik..tesók...minden van itt. de petting is ritka. havi pár alkalom.

szeretem a lányt, de idegesít. tök jól néz ki, mindenki csak dícséri. büszke vagyok, hogy az enyém.

de mégsem az enyém, mert szinte nem történt egymást közt semmi. így nem tudok ellazulni, mert ideges vagyok...h milyen jó barátnőm van, de mégsincs szinte köztünk semmi testi kapcsolat. no smaci, petting ritka. szeretgetés szinte semmi. szex...ajjaj...hol van az még:(


2009. ápr. 16. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy támadd le egy alkalommal, vagy próbálj meg beszélni vele erről
2009. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
aa... letámadást azt értjük hogy értettem igaz?
2009. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két éve vagytok együtt és szinte semmi nem volt? Hát figyelj. Gondolom még szűz és fél, de akkor sem normális. Ritkán van csók is meg nem is igényli a szeretgetést? Beszéld meg vele mindenképpen, nyilván ne azt mond hogy neked vannak bizonyos szükségleteid, hanem mondd meg nkei, hogy úgy érzed eljött az idő hogy továbblépjetek, avgy előre lépjetek és fejlődjön a kapcsolat mert te nagyon szereted őt. Ezt mindenképpen hangsúlyozd. Nehogy megsértsd, de erről kell tudni beszélni.
2009. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ez már komoly. Csók is ritkán...miket olvasok :( Ez nem normális kapcsolat. Hol itt az érdeklődés, a fiatal testiség hévje, hol marad az izgalom.

Teljesen megértelek. A csajod szerelmes beléd? És te?

Úgy tűnik külsőre neked nagyon bejön, de belsőre nem igazán. És az is szembeötlő hogy mások dicsérik. Figyi, ez jó dolog. De én sem azért járok a barátnőmmel mert dicsérik. Hanem mert adunk-kapunk :) jó dolgokat. És mert harmónia van.


Szerintem 2 év alatt lett volna min változtatni. Nem csak neki, neked is, de erről már nem írtam.

A lényeg, én szakítást javaslok. Hümmm.

2009. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Uhh én az ilyet sosem bírtam sokáig, beleőrültem már és szakítás lett a vége.

A pettinget sem értettem soha (nő létemre), ha már odáig eljutunk hogy lehet megállni? Hát én nem bírok magammal!! :D


Nem értem a barátnőd miért fél tőled, mire vár... hány éves, ez lesz neki az első?


Legyél vele kedves, türelmes, megértő. Persze gondolom eddig is az voltál. Kérdezz rá, hogy mit gondol mikor lesz már felkészülve a dolgokra. Hiába a szerelem, ezt évekig bírni nem lehet, akkor ne csodálkozzon ha megcsalod vagy elhagyod majd.

Egyáltalán vonzódik hozzá? Már ne haragudj, nem úgy értem csak meg szokott puszilni, csókolni? vagy nem is ér hozzád csak beszélgettek és mintha barátok lennétek csak?


Amúgy teljesen megértelek, nehéz lehet ezt egy idő után tolerálni.

2009. ápr. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18 ak vagyunk mindketten.

és cseppet gyerekes, sokat veszekszünk. lehet ez is a baj. de nem hagyom hogy papucsnak nézzen... ami sztem szintén érthető:)

2009. ápr. 17. 09:42
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Nekem van egy 19 éves barátnőm,a barátja 21 éves. Több,mint 2 éve vannak együtt,a srác nagyon szeretne már lefeküdni a lánnyal,de a lány nem hagyja. A srác nagyon nehezen viseli el,ezt a barátnőm is tudja,de azt mondja,ki kell várni a megfelelő pillanatot. Amikor meg kérdem tőle,hogy nem-e fél,hogy a barátja megcsalja,azt válaszolja,hogy nm,mert tudja,hogy szereti és megbízik benne. Hát nem tudom. Szerintem azért egy 18-20 év körüli srácnak vannak szükségletei. Ha én pasi lenék,és a barátnőm még 2 év után sem lenne hajlandó velem lefeküdni,főleg úgy,hogy már mindketten felnőttek vagyunk,tuti otthagynám. az ilyen "kislányok" nem érdemlik meg,hogy pasijuk legyen. Igaz,hogyha szerelmes lennék belé,nagyon fájna,de a szex hiánya évekig még szörnyűbb lenne :D Szerintem az ilyen lányok egész egyszerűen bunkók! Vagy nem szeretik eléggé párjukat,csak megjátsszák magukat,és máshoz mennek a szexért.
2009. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

már harmadszorra írtad ki ezt kérdést. még azóta nem voltál képes a sarkadra állni és beszélni vele? amikor legelőször kiírtad, akkor is válaszoltunk vagy 10-en. amikor másodszor, szintén. de mindig csak ugyan azt tudjuk írni. ha neked ez így nem jó, lépjél már ki ebből az állóvízből, ültesd le, beszélj vele, ha semmi változás akkor pedig lépj tovább. ha pedig ezt nem tudod megtenni, akkor tűrj és maszturbálj sokat. nem tudunk varázsital receptet adni amit ha beadsz neki egyből letámad és letépi a ruháidat, sajnáljuk.

amég te nem csinálsz semmit, ez nem fog változni, mert a barátnődnek így is megfelel!

2009. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!