Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok milyen gyakran szoktáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen gyakran szoktátok orálisan kielégítein barátotokat? Vagyis elvárják de nem mondják de érzed hogy elvárja hogy megtedd neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom úgy mutatja ki h szeretné orálisan h beletúr a hajamba és a hajba túrkál(amit egyébként nem szokott) Szal. egyből tom h mit szeretne.
2009. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden szeretkezésnél. Van, amikor a párom szól vagy valamilyen jelzést ad. Már külön nem kell szólnia, mert mindig csinálom neki, amikor szexelünk.
2009. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden szeretkezésnél. De én akarom neki csinálni. Szóval nincs szükség rá hogy mondja. Sehogysem mutatja ki ha szeretné, mert tudja hogy úgyis megkapja :P Ha mégsem akkor szavakkal mondja...:P
2009. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Az en kedvesem nem varja el tolem hogy kielegitsem oralisan minden egyes alkalommal amikor egyutt vagyunk.

Korabban nagyon nem akartam oralisan kielegiteni senkit es azt sem hogy engem kielegitsenek, mert undoritonak tartottam, es nme akartam.

elmondtam neki hogy igy erzek es nem is eroltette, a szerelme esaz hogy elfogad olyannak amilyen vagyok, valtoztatta meg a dolgot.

Amikor fel vagyok huzva es duhong bennem a szenvedely akkor kivanom en is es tudom, hogy jol esik neki, es megteszem mert szeretem, de soha nme tennem meg ha azt ereznem hogy elvarna.

Gyakorisag: 4 szer egy honapban kb.nem erzem hogy elvarja es nem is mondja. Elfogadja, azt mondta akkor teszem amikor jol esik, o nem kivanja tolem, ha nem akarom.

Megjegyzem 7 honapja vagyunk egyutt es csak az elmult honapban kezdtem megtenni, o nekem meg csak egyszer tette meg, de nem is vagyom ra.

2009. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálom minden alkalommal, ahogyan ő sem nekem, mindig ahogy alakul vagy ahogy kedünk van hozzá. Elvárni sosem várja el, néha ha kimondottan arra vágyik akkor megkér rá, egyébként rajtam múlik mikor csinálom, neki mindig jólesik.:)
2009. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ritkán.. ha csinálom jól esik neki, de egyáltalán nem alap igénye, így nem is jelzi soha, hogy szeretné..
2009. ápr. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rám van bízva a dolog. Csinálom neki viszonylag sűrűn (amikor kedvem van hozzá) mert tudom, hogy imádja. Meg utána kamatostól kapom vissza a kényeztetést. =)
2009. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

én szerettem csinálni,de mostanság idegesit ha sokára megyen el

20-25 perc,de utánna kamatostol vissza adja ö is!!!!!!!végül is ö imád nyalni föleg mikor van kedve!!

2009. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden szeretkezésnél van orális lesz, ez már az együttléteink része, persze oda-vissza megy. Jó adni és kapni.


Petranova

2009. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinálom minden alkalommal,ahogy ő is. De sokszor kap "ajándékba" is csak úgy,mert rám jön(szeretem csinálni). Húsvétkor pl megjött hozzám d.előtt, levágtam az ágyra, és kielégítettem :D Tetszett neki a dolog, mondanom sem kell:)
2009. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!