Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj hogy undorodok a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy undorodok a pasim nedvének ízétől? Már töbször belekezdtem szájjal kielégítésée de amint számba ért (akár csak az előváladék íze) hányingerem lett tőle.

Figyelt kérdés
Tudnék ezen valahogy változtatni vagy akaraterő kérdése az egész?
2009. ápr. 16. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A közismert dolgok miatt megváltozhat az íze (pl. cigi, meg kaják). De ha ő az első akit szájba veszel akkor nincs kihez viszonyíts.


A szex önzetlen dolog, de kettőn áll a vásár: adok kapok van.

Lehet h te is keveset kapsz? Vagy nem indulsz be eléggé? Nem élvezet érezni mit okoz ez neki? mert hát fiúknak ez nagy élmény. Akárcsak ha ők nyalják a nőt.


De ha az ananászlé nem segít és nem sikerül a szexualitásotokon változtatni, akkor neked ez nem jön be. Ettől még lány maradsz :D

2009. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Torold le es kesz, vagy kend szejjel eszrevetlenul...en is ezt csinaltam eleinte...de kesobb hozzaszokol...es jo lesz.....hidd el..tapsztalat..en mar azt sem banom ha a szamba elvez...de azert nem nyelem le...azt semmi penzert.
2009. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először nekem is ez volt a problémám, de be lehet vetni trükköket.

Pl. ha megérzed az előváladék ízét, kenj rá több nyált, így nem lenyalod, hanem elkened és nem érzed annyira. Aztán amikor elélvez, zárd el a torkod felé vezető utat a nyelveddel és utána hagyd kifolyni. Nekem ezek bejöttek. :)

2009. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!