Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt -e már olyan helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt -e már olyan helyzetben valaki, hogy tartós kapcsolatban élt, viszont néha hármasban szerette volna, de a párja hallani sem akart erről?

Figyelt kérdés
Hogyan oldottátok meg a helyzetet?
2009. ápr. 16. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod hallani sem akar róla, sehogy nem fogod megoldani, úgyhogy jobb ha elfelejted. Gondolom ő csak magának akar téged, az ágyban. :)

L, 18

2009. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párom szeretné majd, majd én is, de minimum 3-4 év után vagy több... akkor úgy érzem megtenném a kedvéért. :) De most, most nem. Még nincs 1 éves sem a kapcsolat, nincs szükség ilyenfokú újításokra. :P
2009. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én felvetettem a feleségemnek, hogy nagyon örülnék neki, ha beszervezné a barátnőjét harmadiknak, sajnos azonban elutasította...na de minden rosszban van valami jó, a feleségem azóta hanyagolja a barátnőjét, aminek viszont örülök, mert bár kinézetre elfogadható a hölgy, de a stílusát valahogy sohasem csíptem és mostanában nem is látogatott meg bennünket...
2009. ápr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Mivel én nő létemre nem bírok magammal, így vagy addig nyaggattam amíg beadta a derekát a párom, vagy megcsináltam nélküle... ettől még szerettem és utána vele is maradtam, csak fiatal vagyok, és én akartam ezt, mert tetszett az a másik személy.


Szerintem te is ezt tudod tenni, hogy meggyőzöd vagy elfelejted az ötletet, ha nem akarod, hogy szakítás legyen a vége.

2009. ápr. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Az én barátom azt akarja,hogy előtte szexeljek más srácokkal,én viszont nem szeretném. Mostanában folyamatosan ezzel nyaggat,már nagyon idegesít. Ha továbbra sem fejezi be,megteszem a háta mögött és még csak tudni sem fog róla. Aki ennyire bolond,az megérdemli :P Egy lány
2009. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva voltam, a feleségem kiszemelte a legjobb barátomat. Hát persze, hogy nem akartam. Végül egy olyan szituációt teremtett, hogy kész helyzet elé állított bennünket és megtörtént. Igaz, hogy én ilyent most sem kezdeményeznék, de be kell vallanom, hogy nem volt rossz, még nekem sem. Sőt! És nem csak egyszer, éveken keresztül csináltuk.
2009. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyian csinálják. Bele kell vágni!
2009. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem nő létemre érdekelne, hogy a párom és még egy férfi legyen velünk. viszont annyira nem fontos, hogy meg is tegyem. ha belegondolom magam a párom helyébe abban a helyzetben, akkor rájövök, h nem kérném ilyenre. nekem is rosszul esne, hogyha látnám egy másik nővel. szóval nekem ez ilyen elképzelt perverzióm marad. ezekkel a dolgokkal nagyon kell vigyázni. 23/L
2010. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!