Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik ilyen gruppen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen gruppen?

Figyelt kérdés
Sokat olvasni a csoportos szexről. Valakivel volt már hogy a harmadiknak bevett fiúról közben derült ki hogy biszex és nem a lányt, hanem a fiút kezdte el izgatni?
2009. ápr. 16. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
ez a kérdés nem semmi...miért ez veled megtörtént?vagy csak kíváncsi vagy? én látok rá esélyt persze kissé elítélem...és ez függ attol h. ki hívta be a "partiba"
2009. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
írta: jb(f)
2009. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de imádtam az ilyet. Szóval igen, létezik ilyen :D

Amikor volt barátom beszerveztünk harmadiknak egy biszex srácot. (Mind3an biszexuálisok vagyunk) De csak csókolóztak és hasonlók, anális szexre nem került sor. Az nem tetszett volna, hogy ők ketten megcsinálják egymást én meg addig elpakolok és áthúzom az ágyat vagy nem tudom :DDD

2009. ápr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Én már csináltam úgy,hogy barátom és még egy srác,de mindketten heterók-sajnos. Megnézném,ha a barátom egy másik jó testű pasival lenne-persze azért ne dugja seggbe,de egy kis orális belefér. Nem tudom miért,de kicsit izgat az ilyen.
2009. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát.. engem alapból a csoprptos taszít.. de biztos hogy szívgörcsöt kapnék, a srác a pasimra startolana rá:S
2009. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!