Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan elégítsem ki a barátoma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a barátomat szájjal hogy tényleg nagyon élvezze?

Figyelt kérdés
Azt mondja jól csinálom, de gyakran közbeszól hogy mit csináljak máshogy. Ő mindig tökéletesen csinál mindent, és én szeretném megfelelően viszonozni neki. Néha arra gondolok hogy nem is kéne próbálkoznom ha ennyire béna vagyok.. :((
2009. ápr. 16. 18:29
 1/6 Thurston ***** válasza:
84%

Heh. Az ilyesmit nem lehet rosszul csinálni, de talán tudok segíteni, hogy jobb legyen.


[link]


Mondják, hogy ilyesmit nem lehet elméleti úton megtanulni, de itt komolyan nagyon jó tanácsokat találsz. Aztán ha ezen átrágtad magad, próbáld meg minél többet gyakorolni, gondolom a barátod nem bánja majd. ^-^

2009. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem figyelj arra, hogy ne fogazz.. bár van egy barátnőm, akinek a pasija kifejezetten erre gerjed:)

Egyébként ezzel én is így voltam, féltem, hogy nem leszel elég jó, de aztán legyűrtem a gátlásaimat, és hajrá. Sőt, még élveztem is:) De egyébként tényleg igaz az, hogy nem lehet rosszul csinálni:) Vagy az is egy lehetőség, hogy megkérdezed a párodat, hogy ő, hogy szereti. :)

2009. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az oldal tényleg nagyon jónak tűnik! Köszönöm, a második válaszolónak is. :-)
2009. ápr. 16. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Fogadd meg amit a pasid javasol vagy kér és úgy csináld legközelebb. Szerintem nincs veled semmi gond.

Próbálkozz csak, csináld minnél többször, annál ügyesebb leszel.

2009. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy meleg és nedves száj már eleve egy jó dolog,nem igazán lehet elrontani,csak jobbra és jobbra fejleszteni a technikát:-) Viszont minden fiú mást mást szeret a legjobban,nyugodtan kérdezd meg a pasidat ,hogy jó e igy,erősebben,gyengébben,stb..nem gáz ilyenekről beszélgetni
2009. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mért ne lehetne elrontani, valaki tényleg jobb ha nem csinálja....de egy normális, szexben kreativ nő szerintem feltalálja magát :) fogadd meg amit mond a párod, mikor hogy és hol szeretné azt tarts észben hogy hogy tetszett neki és máskor csak élvezni fogja :)
2009. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!