Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 5 ujjal ujjazás? Ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 ujjal ujjazás? Ha a párotok ezt kérné, engednétek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy valaki kipróbálta e, illetve azt, hogy csuklóig bent van? Nem fáj? Nem tágultatok ki utána nagyon? Egy pasi számára ez izgató vagy inkább kiábrándító?
2009. ápr. 16. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én próbáltam, és ott nem a párom kérte, hogy hadd csinálja nekem, én voltam annyira kielégíthetetlen akkor, hogy hirtelen 5let volt, hátha. Egyáltalán nem fájt, jó akkor már nem tudom mennyi ideje tartott az izgalmi állapot, és hányszor... Először furcsán nézett rám, hogy a harmadik ujját is kérem, csendesen nyögdécselve, de ahogy látta ÉLVEZEM, úgy engedett, és csinálta. Csuklóig nem ment, azt nem merte, féltett. Baromi nagyot élveztem, és még egy mentet nyomtunk, észre sem lehetett venni, hogy majdnem csuklóig volt bennem, teljesen szűk voltam utána.

De volt olyan ismerős aki ezt látva rosszul lett volna.

2009. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és ez utána nem lett rendszeres? Vagy egyszer volt, kipróbáltátok és ennyi? Hiszen ami jó, azt az ember akarja máskor is. Nem volt bennetek egy másik izgalmi állapotban, hogy megint akarjátok? Rá lehet erre szokni egyáltalán? Mármint, hogy nem elég a párod hímtagja, hanem inkább az 5ujját akarod?
2009. ápr. 16. 17:39
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném..bőven elég 1 ujja is..max 2..de nem 5..
2009. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 3 ujj volt a legtöbb eddig, de az is csak 1x. nekem is bőven elég az 1 vagy a 2. A 3 már picit fájt, de eléggé kívántam a barátomat szal hamar megszoktam. Aki szereti csinálja aki nem nem. Kinek a pap, kinek a papné. Biztos van olyan pár aki kipróbálta már.. ez ugyanolyan hogy sokan kedvelik az anális szexet, de sokan nem. vagy van még pár példám.
2009. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
majd a 3. gyerek után lehet 5ujjal, de addig minek egy férfinek olyan dolog amibe a csaj kb belehal (úgy fáj) meg ő is kínlódna össze vissza
2009. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lehet rászokni. Persze jó meg minden, de azért mert jó volt egyszer nem kell folyton.

Én azért kértem, mert kb még három pasi pluszban sem tudott volna kielégíteni akkor, és nem azért mert picinek találtam a párom hímtagját, nem a méret volt a fontos, hanem valami állatias ösztön, amikor csak az orgazmust hajszoltam, és a férfiak kapacitása véges, egy idő után.

2009. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!