Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Párommal pár napja feküdtünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal pár napja feküdtünk volna le először, ha a gumi felhúzása után nem kezdek el lankadni..Mégis mi lehet az oka, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy lelkisebet okozott ez és nem vagyok biztos benne hogy akarok még ágybabújni párom akart volna nyugtatni hogy nem baj és majd lesz jobb, de ez tök gáz helyzet volt lehet idegeskedés, félelem, izgulás miatt volt ez.
2009. ápr. 16. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nyilvánvaló hogy az izgalom miatt történhetett, de szerintem újból kellene próbálkoznotok, a párod biztossan megérti, és próbál segíteni rajtad :)

és csak lazán

sok szerencsét :)

2009. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked lelki gondot okoz hogy nem lankad a farkad a gumi miatt, akkor neked már eredő lelki gondjaid lehetnek.
2009. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló,olvasd már el mégegyszer a kérdést,mert jó nagy baromságot irtál.
2009. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A parod nagyon rendes volt veled. Ebben az esetben nincs mit tenni, kicsit pihentetni kell a temat, aztan kesobb, legkozelebb megprobalni. Hidd el, tapasztaltabbakkal is elofordul neha napjan, foleg az elsonel, nincs ezen mit aggodni. Mikor evekkel ezelott eloszor fekudtem le a parommal, elotte mar jo egy-ket hete probalkoztunk, es mikor az akciora kerult volna a dolog, mindig lekokadt. Szoval kitartas.


Amugy abbol, amit irsz ("nagyon nagy lelkisebet okozott ez és nem vagyok biztos benne hogy akarok még ágybabújni") en azt gyanitom, hogy meg nem vagy erett az egyuttletre. Probalj meg lelkileg jobban felkeszulni ra, es ne gorcsolj. Irtad, eleg megerto a parod, segiteni fog, emiatt nincs miert szegyenkezned.


Koszontem, lehet lepontozni.

2009. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt előjáték, kényeztetés mindkét részről, ami feledteti a napi gondokat és oldja a stresszt? Sokszor talán a legelső együttlét alkalmával megnyilvánuló teljesítni akarás nyomhatja rá a negatív bélyegét az eseményekre... Legközelebb csak őszintén add át magad a vágynak, az érzelmeidnek, és csodálatos élményben lehet részed, részetek.
2009. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kűr ilyenre rágörcsölni, akárkivel előfordulhat. Én pasimnak előttem már volt több komoly kapcsolata is és jó 5 év előnye van velem szemben tapasztalat terén, de vele is előfordult már ilyen. Akkor mondjuk nekem esett rosszul, azt hittem nem kíván, vagy ilyesmi, de mondta hogy fáradtság, idegesség, bármi okozhatja, előfordul. Szóval úgy hogy neked meg ez lesz az első, pláne ne rágódj emiatt. Meg ha hiszed ha nem nagyon sokakkal előfordul. Nyugodj meg, induljatok neki úgy hogy csak kényeztetitek, simogatjátok egymást, próbálj nyugis maradni és hidd el menni fog!
2009. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagytok egyedül ezzel a ,,gonddal,, . Nálunk is ugyanez történt (nekem Ő lesz az első). Érzelem alapú impotenciának hívják - mint megtudtam. Szegényem annyira próbált nyugtatni, azaz vigyázni rám, h mikor arra került volna a sor (több, mint 1óra előjáték után) lelankadt - nem jól fér össze a vágy és az aggodalom. Szegényem jobban féltett, mint ahogy én féltem a dologtól. Szegényem elszontyolodott,de megvigazstaltam, ah csak tudtam és megbeszéltük a dolgot. Majd legközelebb összejön, ha meg nem, akkor majd utána. A petting + kéz+száj is irtó jó tud lenni, jó kis ,,felkészítőtanfolyam,, :P

Sok sikert nektek !

2009. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ugyan.. nem kell ezen parazni. megértem h nem volt kellemes, de el kell lazulni, semmi izgalom (marmint negativ értelemben vett izgalom), és akkor menni fog. sokaknak van ilyen, de ez is elmulik. eszedbe ne jusson h többet nem akarsz ágybabujni, mint ahogy azt irtad.. latod, a baratnod is kedves volt veled meg minden. legközelebb majd nyugodtabb leszel, es nem lesz ilyen.
2009. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a párod húzta fel a gumit? az sokkal izgatóbb :)
2009. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!