Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok mással elképzelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mással elképzelni sexuális életet, meg fog változni?

Figyelt kérdés
Még nem feküdtünk le a barátommal, aki nem is tudom hogy nevezhető-e a barátomnak, mivel nem vagyunk együtt de egy éve "keverünk" és közbe neki sem volt más és nekem sem. És én úgy érzem, hogy jelen pillanatban csak ővele tudnák lefeküdni. Valószínüleg ez azért van mert szerelmes vagyok belé. De szerintem nem tudnám egyhamar elfelejteni, ha neki már más lesz! Akkor velem van a baj, hogy más férfiakat nem is kívánok?
2009. ápr. 16. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szerelmes vagy, addig ez így is van rendjén. Majd megkívánsz másokat is, ha már nem leszel szerelmes, vagy nem fűznek ilyen erős érzelmek ehhez a fiúhoz. De ne aggódj, nincs veled semmi baj! :)
2009. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, csak még nem fordult elő velem ilyesmi:)

de akkor megnyugodtam!! köszi :)

2009. ápr. 16. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nők és a rózsaszín gondolatviláguk... :)
2009. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na kössz :)
2009. ápr. 16. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Pár év mulva szakadni fogsz ezen a kijelentéseden!
2009. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Melyiken?
2009. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!