Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A homoszexuális férfiak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuális férfiak hogy szeretkeznek? Orálisan vagy análisan? Vagy mindkét féle módon? Nem káros ez?

Figyelt kérdés
Csak érdeklödök!
2008. márc. 6. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

szerintem egyénfüggő, de biztos sokan csinálják mindkettőt!

ha egészségesek a homik, akkor az orál nem lehet káros, az anál viszont úgy tudom, igen, be fog kakilni ha sokat csinálja vagy ilyesmi

2008. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Az szerintem nem igaz, hogy be fognak kakilni, ahogy te fogalmaztál! Nagyon gyorsan regenerálódnak ott az izmok...
2008. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Pedig igaz. Ha vki análisan szexel rendszeresen és sűrűn, az ottani izmok igenis kilazulhatnak. Előfordulhat széklettartási probléma.
2008. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Sztem mindkettő.Általában megvan hogy ki az aktív(aki berakja)és a passzív(akinek berakják) tag,vagyis tulajdonképpen ki a nő és ki a férfi.És a záróizmok igenis károsodnak mert a sok tágítástól elgyengülnek,ugyanis nem erre lett a végbél kitalálva.Ha rendszeresen csinálják egy idő után pelus a vége.
2008. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Mindkét féle módon és igen káros, ahogy már előttem is leírták! Emellett undorítóak!!
2008. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Az előttem kérdezőtől kérdezném. Elvonatkoztatva a buziktól, az orális szex gusztustalan???
2008. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én az első vagyok, nem értek azzal egyet, hogy undorító (lány vagyok). hadd csinálják, ha nekik jó, ha két heterónál nem undorító, két hominál se az, valahogy nekik is kell csinálniuk. nem kell kitenni az ablakba, de ennyi (most ezt főleg az orálra értem, de az anállal se lehet gond ha keveset csinálják)
2008. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.


Nekem semmi bajom a homoszexuális férfiakkal. Mindig azt mondom, mélyen megértem őket, hiszen én is a férfiakat szeretem.

2008. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

A végbélizom higyjétek el egy idő után kitágul, és ha nemis most, de egy 20 év múlva biztosan be...-nak, mert nem fogják tudni visszatartani, nem fog működni a záróizom.

Végülis az ő dolguk, bár engem az zavar ,ha az utcán két férfit látok összebújva,de mindenki azt csinál, amit akar.

2008. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

én srác vagyok és biszexnek érzem magam, itéljetek el nyugodtan.

de akor abba is belelehet gondolni hogy heteroknál is megy az anális szex és az orális szex akor az ott mért nem undoritó? ugyanaz.

a kérdezőnek pedig a válasz hogy igen mindkét féle modon. és tényleg káros. mert az tényleg tágul persze attol is függ hogy mekkora a méret ha egy 20 centi 5 centi vastagsággal mindennap eggbe dugnak akkor igennis kitágul egy idő után a segged és a késöbbiekben gond lesz visszatartani az ürüléket. decsak ha az embernek a passziv oldal jön be jobban. amugy meg akkor undoritó csak a dolog ha nincs meg a higénia. szerintem az undoritó az ha valaki azt élvezi hogy rászarik vagy rá pisil a másikra, na az undoritó, de valakinek az sem, tehát kinek mi.

2008. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!