Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti vagy a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti vagy a párotok kezdeményezőbb sex terén? És hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

A barátommal 2 éve és 3 hónapja vagyunk együtt.Eleinte én is úgy voltam vele, hogy azt vártam, hogy őkezdeményezzen, de ahogy telt-múlt az idő, rádöbbentem, hogy nekem jól esett az, ha ő volt a kezdeményezőbb, így neki is biztosan jól esik, ha alkalmanként, én vagyok az aki kezdeményez.Szóval amit úgy érzel, hogy neked jól esne ha megtenné, az biztosan fordítva is úgy van.A pasik szeretik ha egy lányt nem úgy kell noszogatni, főleg, ha a barátnőjéről van szó.

Nyugodtan kezdeményezz te is, biztosan jó hatást fogsz nála elérni.

Hogy hogyan csinálom?

Szerintem rá kell jönnöd magadtól, nem mások trükkjeiből tanulni:):)

Nyugi, menni fog!Sok sikert!

20/L

2009. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig úgy intézem a dolgokat,hogy felhergelem aztán nem hagyom magam és utána addig "erőszakoskodik" amíg be nem adom a törölközőt.De olyan is előfordul hogy tul.képpen egyszerre tör ránk a vágy.Olyankor mindig gyorsan lezavarjuk...:D

DE úgy összegezve inkább én vagyok a kezdeményezőbb,bár ő is nagyon kívánja,csak sokszor nem meri megtenni az első lépést,mert fél hogy visszautasítom.

2009. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Mindig én kezdeményezek, néha jó lenne ha ő is erőszakosabb lenne... 22L
2009. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Általában én voltam a kezdeményező, mert sajna a párom a világ leglustább pasija az ágyban. Én mindig éhesebb voltam, mint ő. 23 évesen ő vette el a szüzességem, de hamar rájöttem, nekem kell irányítanom az ágyban, ő meg sokat bátorított, így hamar legyőztem a gátlásaim :) 24/l
2009. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!