Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Új pózt, de hogyan? Ki szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új pózt, de hogyan? Ki szeretném próbálni a barátnömmel állva a szexet és/vagy, hogy ö négykézláb van és hátulról hatolok belé! Ötletek kellenének hogyan fogjak neki, mert én ezt meglepetésként szeretném neki adni, úgy hogy nem tud róla!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

ha ő négykézláb áll és te mögötte térdelsz az a kutya póz. Úgy is meglehet csinálni, hogy áll a fal/asztal elött, szétrakja a lábait, kicsit bepucsít és úgy is betudsz hatolni. De rengeteg póz van pl itt:

[link]

és itt:

[link]

2009. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nehéz ezekben a pozókban szeretkezni , mert még kezdök vagyunk ebben a kategoriába , !!! ugyanis évekig csak a 3 leggyakoribb pozban csináltuk és most már ujitani szeretnénk !!
2009. ápr. 15. 18:09
 3/7 A kérdező kommentje:
úgyértem nem csúszik majd ki könnyebben !!
2009. ápr. 15. 18:09
 4/7 A kérdező kommentje:

Kérlek válaszoljatok !!!!

Segitsetek nekem !!!

2009. ápr. 15. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogy! a barátnőd nagyon is élvezni fogja,

egyszerűen a megszokott póz közben állítsd fel, és kapd el.

meg fog lepődni:D

2009. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi kiprobálom
2009. ápr. 17. 14:44
 7/7 A kérdező kommentje:

kiprobáltad

?

2010. jún. 22. 22:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!