Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom kielégíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kielégíteni a barátnőmet. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2 hónapja élünk szexuális életet de eddig egyszer sem tudtam őt kielégíteni.Akárhogy csináltam se kézzel se szájjal se semmivel nem ment.Ajánljatok valami pózt mert nekem elég kicsi a farkam.És ha szájjal csinálnám akkor hogy csináljam?Neki én vagyok az első és nekem is ő.F(18)
2009. ápr. 15. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba.:) Nagyon sok pasi küzködik még ezzel a gonddal... keresőben is utánanézhetsz... talán találsz valamit. Én abban nem tudok segíteni, hogy hogyan csináld...:/
2009. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Csiklóorgazmus a titka...Szex közben is ingereld a csiklóját. Keressétek meg a G-pontot, a farkaddal meg azt.

Orál közben pedig az ujjaddal stimuláld a G-pontját.


Ha viszont annyira nyámnyila a csaj, hogy a száját se nyitja ki, mi jó, mi nem és még arra se veszi a fáradtságot, hogy masztizzon és megtanulja hogyan működik a teste és téged megtanítson, hogyan kezeld a testét, akkor csinálhatsz te akármit, nem jársz sikerrel...Te fogod magad bénának érezni, holott ő nem érett szexuális kapcsolatra...

2009. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kaptam a páromtól egy rezgő tojást, ami csiklóizgatásra alkalmas eszköz..mert abban az időszakban, valszeg lelki okok miatt (stressz hatás) nem iagzán tudtam ellazulni a szexhez, a párom mindent megpróbált,de nem ment, nah ez az eszköz olyan intenzíven stimulál, h nincs olyan, h ne menjek el tőle..éss ami még jó ebben, h annyira el is lazultam tőle, h utána már a párommal is ment. És hihetetlen, de aztán a sztressz csillapodott, a szexuális vágyam nőtt.. mostanában már csak akkor veszem elő az eszközt, ha a párommal hosszabb időt külön töltünk.

21/L

2009. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A második válaszoló rátapintott a lényegre ő nem masztizik a harmadik válaszolónak pedig köszönöm a tippet
2009. ápr. 16. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudsz bármit is elérni, ha ráveszed, hogy ismerje meg a saját testét. De vannak lányok/nők akik még ennek ellenére sem tudnak elélvezni. Sajnos én is közéjük tartozom (persze sokszor van hogy nagyon közel járok, de akkor mindig mintha "elvágnák" és nem tudok elélvezi hüvelyben). Csak csiklóorgazmusom van. Megtanítottam a páromnak hogyan csinálja, hogy hogyan jó nekem és azóta a szex elengedhetetlen részévé vált.

Vagy izgasd nyelvvel, azt imádják a nők! :)

21/L

2009. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!