Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az miért lehet hogy én magamat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet hogy én magamat nem annyira merem kielégíteni?

Figyelt kérdés

a barátomnak engedem meg minden jo érzés..de mikor itthon vagyok egyedül szeretném csak nem merem ugy csinálni,mint a barátom nekem..nem tom miért..lehet hülyén hangzik meg minden..de ne gunyoljatok ki

köszi a válaszokat


2009. ápr. 15. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
hát tudod a magyarok áldásos képmutató "sexuális nevelése" ami igazából nem is létezik azért meghozza az ilyen eredménykeet, amikor még ma is vannak olyan helyek, hogy képesek akár tudományra vagy vallásra hivatkozva állítani, hogy nem szabad sőt káros meg aztán a hasonló hülyeségeikkel tudnak jönni főleg különböző vallások h csakis fajfenntartásra való és stb ... szóval aztán ennek meg is van az eredménye, hogy sokan nem is mernek úgymond örömöt lelni benne ...
2009. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az előző mond valamit...

Vallásos családban nőttél fel?

2009. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en sem ertem mit akar, kulonben nem ezt tanitja minden vallas es iranyzat...csak sok ember van aki at ertelmezi a bibliat stb.
2009. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helló,

A feleségem egy normális, laza családban nőtt fel, ahol 13-14 évesen fényképes könyvet kapott a szexről, stb, szóval nem lehet azt mondani, hogy nagyon elnyomták szexuálisan. Mégis, ha együttvagyunk, és kézzel simogatom, én lágyabban csinálom, mint ő, saját magának. Ha megkérem, hogy ne legyen annyira "szigorú" a csiklójával, amikor magának csinálja (mer maszturbálni előttem) akkor azt mondja, hogy csak így tudja csinálni, mert mindig így csinálta magának.

Az én kezemtől sokkal nagyobbakat élvez. Ez van.

2009. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz úgy.. hogy nem rögtön a hüvelyeddel kezded... lehet hogy fel kell oldódnod.

nagyon fontos lenne hgoy te tudd hogy jó neked, mert ha még szűz vagy.. akkor azért, mert segíteni tudsz a pasidnak hgoy neked hgoy jó, ha már nem akkor meg azért, mert sok kapcs. azért megy tönkre, mert a nő sem tudja. hogy jó neki, és ezért a pasit hibáztatja... ha magad se tudod, ő honan tudná? Gyakorolj:)

szorítok.

L/17

2009. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a legelsö válaszolonak:nem egyáltalán nem vallásos családban nöttem fel..söt..

szoval nem a vallásosság miatt van

lehet attol,mivel még szüz vagyok ezért nem igazán merem magamnak csinálni

de idövel gondolom ez megváltozik

köszi a válaszokat :)

2009. ápr. 16. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elöször csak a csiklóddal játszadozzál :D

Hidd el nagyon jo lesz, és ne félj :D

2009. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!