Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel őrjitsem meg a barátomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel őrjitsem meg a barátomat?

Figyelt kérdés
valamivel fel szeretném dobni a szexuális életünket! nektek mik a praktikáitok?
2009. ápr. 14. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
jól idegesítsd fel.Attól megőrül.
2009. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

tánc nálam mindig bejön

17/F

2009. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
valami szexis ruha..én pl begerjedek a régi cselédlányos ruháktól :D
2009. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy fűző vagy extrém bugyi mindig bejön, de ha azt akarod hogy teljesen lázba legyen és gondolkodni se tudjon, simogasd magad és sóhajts jó nagyokat, nemtudom a pasid milyen tipus, de én ettől teljesen transzba esek :D
2009. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a hab volt mindig is kedvencem. Az intim részeidet tejszínhabbal nyomod be és egy habcsíkkal összekötöd. a lényeg,hogy takarja az intim részeket. ettől szerintem nagyon bevadul...
2009. ápr. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Teperd és vetkőztesd le. Érezze h alíg bírsz magaddal. Én ezt hiányolom a csajomban... Miért mindig a pasinak kell ezt csinálnia?
2009. ápr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg öltözz valami erotikus ruhába, ami épp hogy csak alig takarjon aztán légy nagyon kedves vele és kezd simogatni magad és sóhajtozz! Ezt bírják a férfiak!
2009. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. ápr. 15. 09:56
 9/13 anonim ***** válasza:

ha kint vagytok vhol irj neki 1smst h nincs rajtad bugyi. ;) (csak vigyazz h o olvassa el....)

vagy ha epp egyedul vagy otthon, vard 1szal furdokopenyben (lehetoleg ne foldig ero frotirban...) es tard szet. tuti leesik az alla.

2009. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nő vagyok, de rajtam azt szerették a pasik elmondásuk alapján, hogy tényleg élveztem amit csináltam.

Tehát hiába vesz fel az ember akármilyen szerkót a szexhez, ha nincs meg a lelkesedés.

Érezze, hogy mennyire akarod őt, hogy megőrülsz azért, hogy hozzád érjen. Árulkodjon a tekinteted, a mozdulataid, a hangod arról, hogy minden porcikád őt kívánja, hogy mennyire jól csinál mindent, hogy ő világ legjobb szeretője és te megőrülsz érte :)

2009. ápr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!