Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy félek az újabb kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Már volt egyszer szexuális kapcsolatom,de nem szerettük egymást a barátommal,csak azért történt,h mentsük a kapcsolatunkat,de nagyo rossz volt,fájt,vérzett,és ő nem is törődött velem...

A mostani barátommal nagyon szeretnénk már ha megtörténne,de félek tőle,h megint rossz lesz,hogy mondjam el neki,h félek a fájdalomtól?

előre is nagyon köszönöm a válaszaiokat! L/17


2009. ápr. 14. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kb pont ugyanúgy mondd el, mint ahogy ide leirtad.
2009. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így, ahogy itt leírtad. Nem kell túldramatizálni. (Én két srácnak mondtam már el, hogy szűz vagyok, de egy hülye gyerekkori baleset miatt nincs szűzhártyám és hát eléggé félek az elsőtől.) Amikor legközelebb szóba kerül a szex téma, akkor mond el neki, hogy ugyan már nem vagy szűz, de az első élményed rossz, és félsz, hogy nehogy megint fájjon. Ha szeret a barátod, akkor ebből semmi gond nem lesz.
2009. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan.

Nem kell elmesélned a rossz élményt, elég rá utalni. De erősítsd meg benne a vágyat h te őt akarod, ő meg téged. Ha szeret vigyázni fog rád és te is befogadóvá válsz azokban a szép pillanatokban.


Az hogy az előző barátoddal kapcsolatmentés miatt volt szex, hát...

Többet ilyet ne, de már te is tudod.

Az más amikor kihült kapcsolatot kell felrázni másféle szexxel, de az más téma.

2009. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mondd neki nyugodtan így. Volt egy nagyon kellemetlen élményed korábban, ezért félsz tőle, h fájni fog, legyen veled nagyon óvatos.

De sztem abban sincs semmi rossz, ha ezt ugyanígy elmeséled neki is. Hiszen ha le szeretnél vele feküdni, akkor gondolom van annyira komoly a kapcsolatotok, és szeretitek egymást annyira, h megértse. :)

2009. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el neki most ami történt veled valószínűleg megértő lesz és átsegít majd ezen a problémán.Szabad megkérdeznem a barátod mennyire tapasztalt szexuális téren?Mivel a fájdalom is kiküszöbölhető.
2009. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
tudom milyen ez...nekem is igy volt!biztos szoktatok beszélgetni...akkor mondd el neki nyugodtan,ha szeret megfog érteni!és ha együttlesztek ugy...akkor ne legyél feszült,mert minnél jobban félsz,annál jobban fáj.ahogy már irtam,nekem igy volt,de a barátom mindég mondta h elgedjem el magam...és pár alkalommal nem ment...és már féltem h nemfog sikerülni,de összeszedtem a bátorságom és sikerült. bizom benne h neked is menni fog! L
2009. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A barátom is egyszer volt eddig lánnyal,bár a csaj jóval idősebb volt,de nem nevezném őt sem tapasztaltnak.

köszömöm szépen az eddigi válaszaitokat! =)

2009. ápr. 14. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos, hát akkor sztem először csak pettingeljetek ráértek még szexelni és hasznos is lenne nektek mert sok tapasztalatot gyüjthetek vele ismerjétek meg egymás testét mi az ami jó a másiknak.
2009. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!