Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám barátnőm szexuális étvágyát jobbá tenni?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt és heti 1 sex van. Pedig elég sokszor szoktam kezdeményezni mégis azt mondja hogy most nincs kedve vagy hogy neki annyi is elég hogy ölelkezve feküdjünk, ami nagyon jó is. Beszélgettünk erről és azt mondta h ő már kinőtt abből a korból amikor szerette a sexet:(:S Ha meg felhozom neki ezt a témát akkor mindig azt mondja hogy akkor menjek máshoz meg ilyesmiket ami mondanom sem kell milyen rosszul esik nekem:( Mit tehetnék?
2009. ápr. 14. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a nők szexuális vágya nagyban függ attól, mennyire érzi szépnek/nőnek magát. udvarolj neki többet, lepd meg virággal, kis ajándékokkal. ha ettől sem fog megváltozni a helyzet, akkor sajnos nem passzoltok szexuálisan, ilyenkor a legjobb dolog, amit tehetsz, hogy szakitotok. (azért az nem túl biztató, hogy máshoz akar küldeni. ezt komolyan is gondolja, vagy csak azért mondja, hogy "elhajtson"?)
2009. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
próbálkoztál már azzal, hogy ahogy itt leírtad ezt el is mondod neki?
2009. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden hónapfordulóra rózsát kap tőlem, olyan kedves vagyok vele ahogyan csak tudok és mégis visszautasít, mondván hogy neki bőven elég volt az előző napi sex.
2009. ápr. 14. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a hónapfordulós rózsa az semmit nem ér. vagy csak nagyon minimálisat. abban semmi meglepetés nincs, számit rá. olyankor vigyél neki virágot, vagy kicsi csokit, amikor nem számit rá.
2009. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinőt abbol a korbol, hogy szerette szexet? Hány évesek vagytok? Bár elég érdekes, hogy visszautasít...mindig igy volt vagy csak mostanába kezd ilyen lenni?
2009. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is volt olyan idoszak amikor nem akartam lefekudni a baratommal csak mertnem ereztem jol magam a boromben es ezt probaltam kimagyarazni olyasmivel hogy nekem eleg ennyi meg ennyi....en ertekekre epulo kapcsolatot szeretnek meg stb.....azok viselkednek igy akiknek komplexusai vannak...egy normalis no annyira kivanja a sexet mint egy pasi.Nincs kulonbseg.

Serencsere baratom rajott mi a gond es bar o plusz kilokkal is szeretett segitett nekem lefogyni nem keveset....egyutt sportoltunk stb es talan nem azaltal lett mara tokeletes a sexualis eletem hogy lefogytam, hanem a sok egyutt toltott ido miatt....kozosen oldottunk meg egy problemat es nagyon kozel kerultem ezalatt a par honap alatt hozza.

monkey

2009. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj már... ha fiatalok vagytok akkor nem értem...

Ha 40-50évesek akkor talán megértem.


Ilyen egyébként nincs, hogy kinőtt abból a korból. Inkább megunt már téged, csak még nem hozta fel. Heti 1 szex az mondjuk egy több éves párkapcsolatban azt mondom oké legyen megszokták már egymást, semmi gond nincs.


"Ha meg felhozom neki ezt a témát akkor mindig azt mondja hogy akkor menjek máshoz meg ilyesmiket ami mondanom sem kell milyen rosszul esik nekem"


Ilyet egy, a párját szerető nő nem mond... El kellene gondolkoznod hogy mennyire fontos neked ez a kapcsolat...

2009. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!