Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem és hogyan tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Pál kérdése:

Miért nem és hogyan tudnék behatolni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és szűz, a barátnőm szintén. Nagyon szeretjük egymást. Az első alkalomnál azonban nem tudtam behatolni. Azt gondoltuk nyilván azért, mert ő még túlságosan szűk. Így hát egy pár hét petting után, ahol már ujjazás is volt (igaz két ujjal nem tudtam behatolni, mert fájt neki, és erős ellenállásba ütköztem) megpróbálkoztunk újból de ekkor sem sikerült. Egyszerűen mindig lecsúsztam, amikor be akartam hatolni. Mi lehet a baj? Talán nem elég nagy a péniszem? Vagy esetleg gyakoroljuk az ujjazást addig, amíg már nagyobb dolgok is beférnek? Segítsetek kérlek!
2009. ápr. 14. 21:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen, még egy darabig ujjazás. Mert még mivel szűz rajta van a szűzhártya és nagyob dolog behatolása esetén fáj. Lassan, fokozatosan tágítsd. És ne görcsöljetek rá. Lazítsatok.
2009. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de aranyosak vagytok így látatlanban is :)

Nem fér be a péniszed, de azon aggódsz, hogy nem elég nagy? Hidd el tényleg nem a méret a lényeg, és ilyenkor még jobban is örül az ember lánya a kis pénisznek. Nagyobb dolgok is beférnek? Két ujjnál oda többnek nem kell beférni, ja meg a péniszednek. Én is csak azt tudom mondani, hogy még maradjatok egy kicsit a pettingnél, ismerjétek meg egymás testét, ujjazd a barátnődet, és később újra próbálkozzatok a behatolással, de ne görcsöljetek rá. Lazán, menni fog. Ahol egy baba kifér, oda egy hímvessző előbb-utóbb befér. A lényeg, hogy legyetek lazák, kívánjátok egymást, izgasd fel a barátnődet rendesen, és ha kell használjatok sikosítót.

2009. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy te is írtad, ellenállásba ütköztél. A barátnőd ellenáll, ezt valahogy fel kell lazítani. Esetleg megkérdezheted, hogy zavarja-e valami? Nem fizikai oka van. Egyszerűen ha egy lány beizgul, nedves lesz és annyira befogadó, amennyire kell, egy húsz centis, vastag is befér akkor. Tehát, nyugtasd meg, szeretgesd, hozd izgalomba és előbb utóbb menni fog.
2009. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem.. ha hosszabb ideig is fennáll a probléma, és a 2ujjnál tovább nemjuttok aktív lazítás és sok sok ujjazás után sem... forduljon nőgyászhoz... lehet vmi komolyabb...

reméme minden rendben!

Sok Sikert!

2009. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!