Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi vagyunk csak ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vagyunk csak ennyire rosszak a szeretkezéssel?

Figyelt kérdés
Most nem azért kérdezek, mert azt várom, hogy itt leossztaok h ilyen bénák emg olyanok vagyunk. De megpróbáltuk a dolgot és egyszerűen nem tudott behatolni, pedig sokat pettingeltünk már és a kezdetekhez képest egyre jobban élvezem és már 3 ujjal is megy, de ma nagyon megíjedtem hogy nem tudott beléhatolni:S mitől lehet?
2009. ápr. 14. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem?Lelankadt?Vagy mi történt?
2009. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát...picit elkezd de utána újra felizgult és akkorsem ment:S nem tudta beleheylezni és énse ráülni semmi:S
2009. ápr. 14. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet a gáz,szerintem próbálkozzatok tovább minél többet,csak próbáljatok meg nem stresszelni előtte,hogy mi van ha megint nem jön össze.Lehet,hogy itt a probléma,hogy izgul,hogy nem tud majd rendesen teljesiteni,és ettől lankad.Nem lehet?
2009. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
nem állsz készen lelkileg talán...
2009. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. te nem vagy eleg nedves. nyal,sikosito, elotte oral.

2. lelankad. masszazs h ellazuljon, izgasd kezzel amig kokemeny lesz.

3. rossz pozicio, rossz szogbol kozelititek meg. helyezkedjetek. tartsa meg o a kezevel de te iranyitsd h merre menjen.

2009. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az lehetséges, hogy izgul...

de a nedvességgel nem lehetett gond...

2009. ápr. 14. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
talan mert felsz..hany eves vagy?ismeros helyzet meg kerdesek!haa faaaj csinaljatok tovabb az h felbe hagyatok nem megoldas!eccer megszunik
2009. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne akarjátok mindenáron, ne legyetek türelmetlenek, és akkor fog menni magától.
2009. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok- sok gyakorlás és menni fog. Nem kell megijedni, járt már így más is (pl:én, de én se maradtam szüzen).
2009. ápr. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is bénáztunk, tök édesek lehettünk:) Semmi baj, nálunk a síkosító oldotta meg. Pedig igen csak nedves voltam, nem azért, de még kentünk rá, és hirtelen becsúszott...:P Aztán megtanultuk a helyét, és ment anélkül is.
2009. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!