Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megértené egy ilyen helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértené egy ilyen helyzetben hogy miért nem akarok lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
Nagyon tudok szeretni ha szerelmes vagyok. Tudom h egy kapcsolatban fontos a szex, de nekem nem megy.... még nem mertem elmondani senkinek. Egyszer egy estén egyedül vtam kint az utcán,.. és nem tudom h jutottam oda de egy férfi majdnem megerőszakolt. Szerencsére még időben a segítségemre siettek. Lehet h ez mély nyomot hagyott bennem, de nem merek lefeküdni senkivel jelenleg. Szerintetek megértené a barátom és tudna várni ?:(
2009. ápr. 14. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, és nem csak dugni akar, akkor mindenképpen. Bátran mond el neki. Idővel, ha jobban megbízol benne, és ki tudod zárni a gondolataidból azt a rossz élményt, nem lesz gond. Drukkolok, és emellett örülök is, hogy sikerült menekülnöd. Nem mindenkinek van ilyen szerencséje.
2009. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

csak mond meg neki hogy te még nem szeretnéd.

Hidd el ha szeret megfogja érteni.;)

2009. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindkettőtöknek!
2009. ápr. 14. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy te megmenekültél,a nővérem sajnos nem tudott,örök seb marad sajnos.
2009. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz hallani hogy ien undorító világban élünk.Utálom az összes ien degenerált embert.velem nem történt ien,ne értsétek félre de nagyon sajnálom az áldozatokat.Szerintem mond el a párodnak,ha elhagy akkor nem szeretett,de több mint valószínű h nem fog elhagyni.De egy kapcsolatban fontos h ien dolgokat elmondjatok egymásnak,joga van tudni róla.És idővel,ha már régebb óta lesztek együtt,egy forró éjszakán megtörik majd a jég,és eljuttok a szexhez is.Mond el neki csak bátran(bár elhiszem hogy nehéz iesmiről beszélni)!
2009. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mond el, sokat segitene a kapcsolatotokon, minden teren. Ha szeret, akkor megert es meg var a sexszel.
2009. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2009. ápr. 14. 22:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!