Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Margitszigeten, Gellérthegyen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Margitszigeten, Gellérthegyen, hol lehet igazán jól szexelni?

Figyelt kérdés
Tutti tippek kellenének , mert nagyon izgat a hely !!! Esetleg a budai vár is érdekelne !!
2009. ápr. 14. 18:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Tündér szikla..nézz utána, hogy hol van pontosan..azt hiszem 11ker..ott soha nincs senki és gyönyörű.. A Margitsziget is jó, de csak este.. A Városligetben szinte senki sem figyeli a másikat..így akár egyszerűen az öledben is ülhetne a lány..de ott óvatosan..megláthatnak.. A csepeli és a újpalotai kiserdő. stb:) sok sikert..
2009. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

Én is értelmes vagyok..(1. válaszoló)

Az nem zever h aki nem pesti annak fingja sincs ahhoz h milyen helyek vannak pesten? Arra még nem gondoltál h vannak Magyarországon kis faluk is ahol van internet és ilyen emberek is válaszolnak?

2009. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
19 20as írnál egy kicsit bövebben te hogyan csináltad ott !!
2009. ápr. 14. 19:36
 14/20 Thurston ***** válasza:
57%

19:35


Akkor minek pofázol bele? (Igen, ezzel arra céloztam, hogy nem vagy értelmes.)

2009. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
Ehhez is tanácsot kell adni neked,hogy hol jó szeretkezni?Menj aztán próbálgasd végig!Ilyen egyszerű!
2009. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
3%
Annyira szemérmetlen nyílt helyen szexelni! Te mit szolnál hozzá, ha tizenéves lennél, és látnál egy párt szeretkezni miközbe sétálgatsz a barátnőiddel arrafelé? Annyira szánalmas!
2009. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván azért érdeklődik a helyekről, mert nem akar közszemérmet sérteni, ugyanakkor izgatja az ilyesmi. Ne legyetek már szűklátókörűek.

Aki azt írta, hogy arra nem gondol a kérdező, hogy nem csak budapestiek vannak, stb., annak annyit tudok mondani, hogy amihez nem tudsz érdemben hozzászólni, ahhoz ne is szólj hozzá. Ennyire szeretsz feleslegesen kötekedni?


Kérdezőnek:

Margitszigeten és Gellérthegyen is csak este próbálkozz, bár Margitszigeten még így se nagyon, mert elég sokan vannak. Ha teszel egy nagy sétát biztosan találsz megfelelő helyet (bokrokat nem nagyon ajánlom, mert a legtöbben odajárnak pisilni:D).

A Tündér szikla valóban jó hely, de elég sok hegy-rét-mező féle hely van, kicsit nézz körbe, minél ismeretlenebb, annál jobb.

2009. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Jól hangzik de félek, mire kiérek, a gyakori kérdések fél közönsége ott lesz:D
2009. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudok a helyekhez hozzászólni érdemben,de azért azt is nézegetsd meg,hogy térfigyelő kamera vagy iesmi van e;)! Sok sikert a keresgéléshez:D.
2009. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
hol van pontossan az a TUNDER SZIKLA ? A gellerthegyen mar voltam es mindig megyek oda :) de ki probalnam aszt a sziklat is :)
2011. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!