Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a fiúk azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a fiúk azt jobban élvezik, ha leszopják őket, mint ha lefekszenek velük? Amikor ők "kényeztetnek" egy lányt, akár nyelvvel, akár ujjal, azt ők élvezik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem......mindent elveznek ,amit csinalsz veluk.Persze ehhez hozza tartozik az oralis szex is....Ha jol sejtem a te meg nem csinaltal ilyet,es ezert vagy ilyen kivancsi.De azt ne felejtsd el hogy semmi sem kotelezo.Csak azt csinald amire igazan vagysz es szerintem ha szeretsz valakit ,meg sem kell kerjen ra...erzni fogod hogy tenyelg szeretned csinalni (meg ha az "elso" is lenne...)De hozza kell tennem hogy fele olyan elvezetes sincs ha "muszalybol" csinalod ....akkor inkabb undoritonak tunik.

Es ha o a nyelvevel kenyeztet az egy fantasztikus erzes neked....es neki is ,foleg ha kozben te is kenyezteted ot. :))

2008. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen és nem.


A d**ás a sz**ás között az a különbség, hogy míg az elöbbi a férfi szempontjából aktív feladat, addig az utóbbi passzív befogadó jellegű. Egyszerűen fogalmazva, az első közben nem csak arra kell figyelnie, hogy vele mi történik, hanem arra is, hogy mit csinál, ez pedig némileg elvonja a figyelmét, azaz csökkenti az élvezetét.


Az, hogy egy férfi élvezi-e azt, ha kényeztet egy lányt, jó kérdés. Igen, de nem úgy, ahogy azt elképzeled. Két dologból tevődik össze. Egyrészről látvány, ami egy férfinak baromi fontos, másrészről meg a férfi alapvetően irányító tipus. És mi lehetne nagyobb irányítás, mint valakinek nemcsakhogy élvezetet okozni, de szó szerint kézben tartani az élvezetét.

2008. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Más inger az orális szex, mint a szex, az tény, és finomabb is de nem olyan intenzív.

A viúk többsége szereti, ha ujjaz, vagy nyal egy lányt, kevesen "muszályból" csinálják. Páromat jobban izgatja, ha engem kényzetet, mintha én őt.)

2008. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én a dugást jobban élvezem mintha leszopnak de mindenki más, van olyan haverom aki szinte már lesem fekzsik a nőjével mert az orális szexet sokkal jobban szereti. kinek ez kinek az.

egy lányt orálisan kielégiteni kevés az a srác aki nem élveztbl csinálja. mert tök jó.

2008. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem mindkettő jó...
2012. szept. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!