Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem élvezem a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Nemrég feküdtem le a barátommal. Aznap este jó volt elsőnek nem is fájt nem is vérzett, utánna még 3x csináltuk majd reggel is 2x én egyszer se tudtam elmenni,másnap este már nem is élveztem mert szinte semmit nem éreztem,meg elsőnek és alig tudta betenni :S nemtudom elkébzelni hogy legyen hüvelyi orgazmusom vagy hogy tudnám élvezni.. segítsetek!
2009. ápr. 14. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért csináljátok sorozatgyártásban, ha nem is jó neked??? Ez mennyiségi és nem minőségi együttlét akkor... Szerintem lassítsatok és figyeljetek jobban oda egymásra, főleg ő rád... Ki kell tapasztalni, hogy mitől izgulsz fel, hogy hogy hatoljon beléd, hogy ne fájjon, és utána se legyen kellemetlen...

Talán nem fordítotok elég időt az előjátékra sem. Mi lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy mi a helyzet? Biztosan jobban igyekezne, ha tudna a problémáról, nem?

2009. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Az előjátékkal semmi gond nincs mert sokáig tartott és jó volt és nem fájt meg nem fáj ha benne van csak nem érzek semmit. Nem tudom hogy tudnám e élvezni vagy miért nem élvezem .. érted már ? :S
2009. ápr. 14. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is:


-környezeti tényezők

-lelki állapot

-családi neveltetés

-ismeretek (tanult és tapasztalati)

-fizikális felépítés

mind hatással vannak a szexualitásra.

ahhoz, hogy pontosan válaszoljunk, és többet tudjunk segíteni ezeket is tudnunk kéne rólatok.

Én már 6éve éve éltem aktív (mindennapi) nemi életet, mikor először el tudtam élvezni hüvelyileg!

Tudom az okát, sok más gátlásom volt neveltetés, körülmények, és negatív tapasztalatok , illetve ismerethiány miatt! 15és fél évesen kezdtem és 21, és fél évesen értettem-tanultam meg a szexualitás mibenlétét.

Írj privátot nyugodtan!


Válaszolva tippekben:

-túl fiatalon kezdtétek

-nem volt megfelelő a környezet

-hiányzott az előjáték/nem volt elég ellazító, /rövid volt

-nem vagy rá elég érett lelkileg

-a kapcsolatotok érzelmileg nem érett még erre

-a tested nem elég érett rá


Nem sértésnek, hanem segítségnek szánom, és MAGAMBÓL INDULTAM KI!

2009. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló próblémával küzdök.:( Vagyis én felizgulok csak éppen mikor orgazmusom lenne, akkor megszűnik minden érzés. Én is eléggé tanácstalan vagyok...:(:(
2009. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!