Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Masztizással is el lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztizással is el lehet kapni az AIDS-et? Igaz az, hogy már nyállal is terjed?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az éctől :S
2008. márc. 5. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam valahol (már nem tudom hogy hol), hogy nyál útján csak akkor terjed, ha seb van a te vagy a partnered szájában, és persze valamelyikőtök fertőzött.

A masztizásról nem tudok semmit. :)

2008. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Masztizás közben kitől kapnád el az AIDS-et? Magadtó? Az AIDS a tetnedvek útján terjed, vér és persze a szex közben távozó nedvekkel. A nyállal nem, csak a fenti esetben. Nem kell félni tőle, használj óvszert, és ha lesz tartós kapcsolatod, ahol bizonyos vagy arról, hogy a partnered nem fertőzött, akkor nyugodtan közösülhettek gumi nélkül is, persze védekezni kell, ha nem akartok babát.
2008. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

elvileg igen. :)


A HIV vírus megtalálható a testnedvekben így a nyálban is. Fertőzni viszont csak a véráramba (vagy a szem nyálkahártyájára) kerülve tud fertőzni. Ráadásul a szervezeten kivül nagyon rövid ideig életképes.


Szóval, ha egy AIDS-es a kezedre köhög pl. a buszon, te 5-10 percen belül kézmosás nélkül magadnak esel és vagy megsérted kicsit magad, vagy már van rajtad egy apró seb, akkor elvileg elkaphatod.


Viszont a lottó ötösnek némileg nagyobb a valószínűsége.

2008. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szupi ötletem. Nem tudom hány éves vagy, de ha elmúltál 18 és egészgéges vagy, akkor működik. Ha nagyon félsz az ADIS rémétől, akkor rendszeresen szűresd magad, hogy nem kaptad e el. És mivel az anonim ADIS-szűrés macerás, érdemesebb véradásra járni. Ugyanis a véradókat ingyen szűrik, ezzek védik azokat akik kapják a vért. Ha valakinek pozitív az eredménye, értesítik róla. És még csak mondani sem kell senkinek, miért adtál vért. Csak büszkélkedni, hogy te milyen bátor és segítőkész emberke vagy :)
2008. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elárulnád, hogy KITŐL akarod elkapni???

A levegőn pár perc alatt vége van.

A nyállal valóban terjedhet - ha megharapnak. Vámpírral ne randevúzz!

2008. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!