Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Természetes az ha a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes az ha a barátnőmet újjazom közbe fáj neki az alhasa?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem! Mindenképpen el kéne menni nőgyógyászhoz, mert lehet mióma, petefészekciszta, és mé ezer más dolog...
2009. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem úgy értem, hogy a közbe végig fáj hanem csak ha kicsit fennem nyomom! Amúgy még szűz! És utána sem fáj neki! Ez így természetes?
2009. ápr. 15. 08:15
 3/3 anonim ***** válasza:
lány vagyok. nekem is szokott, ha épp feljebb ér a keze vagy erősebben csinálja. mielőtt megjön a mensim előtte olyan másfél héttel főleg. nem kell megijedni. elmehet dokihoz, de mivel csak ujjazáskor jelentkezik nem hiszem, hogy bármi baja lenne, mert akkor máskor is fájna neki
2009. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!