Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet rávenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rávenni egy pasit, hogy aktív legyen az ágyban?

Figyelt kérdés
Hiába mondom neki, hogy bár kedvelem, ha én vagyok felül, de néha nekem is jól esne, ha csak annyi lenne a dolgom, hogy élvezzek... Ha sikerül is kikönyörögnöm, hogy ő irányítson, utána meg megjegyzéseket tesz, hogy milyen fárasztó neki... De hát könyörgöm, 24 éves... Ennyi energiája ne lenne??? Hogy lehet vki ennyire lusta? Ki lehet ebből rángatni? Fel lehet rázni? Azért fura ez nekem, mert amúgy meg a szexuális fantáziája határtalan... Mégse lehet nagyon rávenni kísérletezgetésre, aktivitásra...
2009. ápr. 14. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Pofonegyszerű: csináld azt, amit ő. Mondd, hogy neked az milyen fárasztó, ha te irányítasz, meg ha te vagy felül... Mutasd meg neki szépen, milyen is az, amit csinál.
2009. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szexmegvonás 1-2 hétig és kiéhezve biztosan hajlandó lesz bármilyen pozitúrára.
2009. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Beszélni próbáltam már vele... ELmagyaráztam neki, hogy nekem is pont addig tart irányítani, mint neki és nekem is épp oly fárasztó, mint neki... De úgy tűnik süket fülekre találtak a szavaim...

A helyzet kicsit komplikált. Távkapcsolatról van szó. Hiába talizunk ritkán, ő akkor is csak lustán akar heverészni és élvezni, míg kényeztetem... Én viszont nem bírom ki, hogy ne ugorjak rá :S

2009. ápr. 14. 13:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elég béna pasi.miért nem kezdesz mással?az én párom bármit megtenne csakhogy elkényeztessen engem!szerintem minden normális férfi így gondolja,persze csak ha szeret.
2009. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor tényleg bolond, szvsz.

Viszont ha te meg szívesen ugrasz rá, akkor tulképp mi a baj?

2009. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
nem szereti a apasid a szexet csak ritkán !! nincs ebben semmi rossz !! én is ha tehetném csak hébehóba feködnék le a csajommal , de hát én együtélek vele és sajnos mindennap van szex !!
2009. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Miért akkartok ti nök állandóan csak szexelni !!! Nem unjátok még ??
2009. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hehe... Jót mulattam az utolsó két válaszolón. Mintha többségükben nem épp a férfiak lennének az aktívabbak, és nem épp arra panaszkodnának, hogy miért nem akarja az asszony annyiszor, mint ők... Vagy egyszerűen csak két idősebb úriember szólalt fel az előbb? Ez esetben természetesen elnézést kérek, nem mondtam semmit.

De ha nem ez a helyzet, akkor továbbra is megmosolyogtatóak ezek a megnyilvánulások. :)

2009. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:52 vagyok !!

Én közel a 30 hoz járok , és igenis utálom már a szexet , mert olyan kötelezö dolognak tartom !! fáradtan hazamagyek , inkább aludnék , de nem mert már izgat is . és persze nehéz ellenálni a nömnek , de azt azért a fejemre rója , hogy mi van már nem meggy ha hamar elélvezek !!! Meg nekünk férfiaknak álnni kell , nem úgy mint nektek nöknek , hogy csak hanyadt dobjátok magatokat és majd a fiu ügyködik !!! Amenyik férfi egyetért velem az csatlakozzon hozzám !!

2009. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!