Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti melyiket szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyiket szeretitek jobban? Azt akinek szűkebb a vaginája vagy azt aki tágabb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt, akibe szerelmes vagyok.
2009. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de hülye vagy!ez egy egyszerű kérdés!vagy még csak egy lánnyal vóltál?nem tudom mit szólnál ha összejönnél egy NAGY LUKKAL,ki be csúszna a farkadés nem éreznél semmit!
2009. ápr. 14. 12:46
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem a méreten múlik, hanem, hogy a lány mennyire tudja az izomgyűrűt összehúzni ellazítani. Az pedig edzés kérdése.

(Úgy látszik, te még csak 1 lánnyal voltál, hogy nem tudod.)

2009. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Látod, meg is válaszoltad a kérdést.
2009. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
lány vagyok és nekem már az a bajom, hogy túl szűk :S csak félig megy belém a párom pénisze már azt is erőltetni kell! mondta, hogy nálam szűkebb csajjal még nem találkozott, de ezt is szereti bennem.
2009. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
aztgondoltam hogy ez jó kérdés,lehet rá rendesen válaszolni.egyátalán találkoztatok már olyannal akivel nem éreztétek jól magatokat mert nem éreztétek igazán?
2009. ápr. 14. 13:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a szűket
2009. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Te egy elmebeteg vagy. Miért hurrogtad le az elsőt?? Te meg eddig lyukról lyukra jártál, de sose voltál szerelmes. Gratulálok, ez szerinted jobb? Egyébként tanulj meg helyesen írni, utána játszd itt az agyad...
2009. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
azért hurrogtam le az elsőt mert nem a kérdésre válaszolt.vagy szerinted arra válaszolt?nem értem mi a bajod?!
2009. ápr. 14. 14:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésre válaszolt. És egyetértek vele. A szerelem a lényeg, nem pedig hogy milyen alakú-méretű-hosszúságú a másiknak a micsodája.
2009. ápr. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!