Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan lehet lefekudn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan lehet lefekudni valakivel?

Figyelt kérdés
Mert nekem van 1 baratnom (18 lessz) aki jart 1 fiuval, persze le is fekudtek, 1 evig jartak de most szakitottak. A baratnom meg mindig szereti ot, de most megismert 1 fiut es ra 5 napra hogy ismertek 1mast le is fekudt vele. o a legjobb baratnom de most ugy erzem csalodtam benne.
2009. ápr. 14. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
csalódás után az ember néha tesz furcsa dolgokat...ne csalódj benne,mert a leírtakból ítélve nem voltál még ilyen helyzetbe!Inkább arra vezesd rá,hogy rendszert ne csináljon belőle!
2009. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát én biztos nem 5 nap után...Bizonyára min. 1-2 hónap petting előzné meg a szexet, hogy némileg megismerjük egymás testét...Na meg persze nálam érzelmek is kellenek, anélkül nem menne...
2009. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
teljesen természetes, hogy lefeküdt vele. Az ő dolga. Akkor mondd, hogy csalódtál benne, ha neked tesz valami rosszat. Vagy ezzel esetleg megbántott? Mi egy hét után feküdtünk le, mégse csalódott bennem egyik barátnőm se.
2009. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
11 eve vagyunk baratnok, es soha nem csinalt ilyet es kezd rossz iranyba menni, amugy persze azt csinal amit akar, csak nem hittem volna hogy megteszi.
2009. ápr. 14. 13:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja es szerintem ez nem termeszetes 5 nap utan, nem is jartak es egesz ejszaka ott volt.
2009. ápr. 14. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát nézd...vannak ribik, akik bárhol, bármikor, bárkivel, akár 1 éjszakára is... Ha neki az kell, csinálja...

Nekem biztos nem kéne 1 éjszakás. Sosem mennék bele, mert tartom magam annyira, hogy ne alacsonyodjak le egy ribi szintjére... Lehet lepontozni, de nekem ez a véleményem...

2009. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Kinek mi a természetes. Lehet neked nem az, de most mit erőltetnéd rá a véleményedet? Neked semmi rosszat sem csinált.

Én például a szüzességemet is úgy vesztettem el, hogy nem igazán jártam a sráccal inkább se veled se nélküled dolog volt, ami összesen két hónapja tartott viszonylag ritka találkozásokkal. Jól éreztem magam, kívántam, megtettem és nagyon jó volt. Ezzel szemben több barátnőm is ilyen egy éveket várt, a szex előtt a pasijával, ott görcsöltek, hogy milyen póz legyen és csodálkoztak, hogy a nagy tervezésből csak egy fájós tilitoli lett, már bocs.

A vőlegényemmel a második randimon feküdtem le, az elsőn csak azért nem, mert nagyon vonzónak találtam és a biztonság kedvéért kihagytam a fazon igazítást, hogy legalább az visszatartson.. És voilá együttélünk szokja a gondolatot, hogy a szerelme nem sokára Xné lesz, és imádjuk egymást és gyerekekről beszélgetünk. Nem lettem egy sarki k*rva, van egészséges szexuális életem, abortuszom se volt, ki hogy áll ehhez hozzá. Szerintem ebben a mai modern világban nem is csoda, hogy nem ül a szűziesség rózsabokrában, várva egy szőke hercegre, nem is volt szűz, neki ez belefér, nehogy már ezért lenézd.

2009. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Amennyi idő után akar..


De szerintem csak felejteni akar a csajszi. Ahhoz képest, hogy ilyen jóba vagytok, csodálom, hogy ezt nem mondta. Vagy önmagának sem meri bevallani?

2009. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!