Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy többes szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy többes szex?

Figyelt kérdés
A filmeken kívül csinálják ezt az emberek? Egy lány-két fiú, egy fiú-két lány, párcserés. Vagy csak a szmítógép használók cukkolják egymást az ilyen kérdésekkel meg a válaszokkal?
2009. ápr. 14. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy csinálják. Vannak erre klubok, ahol találkozhatnak, tartanak bulikat.

Nekem ugyan eszembe se jutna, vannak jóbarátaink is, akik ilyen bulikra járnak.

Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jólesik.

2009. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Te ezt most komolyan kérdezed?Már ne is haragudj!
2009. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én első

Akkor a következő kérdéseidet megelőzve: minden "létezik" amit a filmeken látsz. Nem találnak ki extra kunstokat. A szexualitás megélése minden emberben különböző. Mindenki megtalálhatja, kiélheti, amire ő vágyik.

2009. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Lehet h félreértettem a kérdést de nem a csoportszexre gondoltál? Mert én ijet még nem hallottam.
2009. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így helyes! (Elnézést, de nem magyar az anyanyelvem) Pontosítok (Ha sikerül): Elképzelhető hármas, párcserés (az legalább négyes) és többszereplős "orgia". Három az én nyelvi érzékem szerint még nem csoport. A félreértéstől függetlenül érdekel, hogy az emberek gyakorolják-e. Annyit hallani róla, de a hozzászólók többsége ellenzi. Ha ez már nem ritkaság, belevágnánk, mert izgat, de ha nem inkább visszatartjuk magunkat.
2009. ápr. 14. 13:05
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

én első

elmehettek swinger klubokba, ahová párcsere miatt járnak párok. Itt valószínüleg megismerkedtek olyanokkal akik ezt rendszeresen csinálják és ha szimpatikusak vagytok akkor meghívnak magánpartikra is.

2009. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én értettem az eredeti megfogalmazást is. Létezni létezik, hiszen nekem is volt benne részem (egy lány-két pasi figura), mert belerángattak, de én inkább lebeszéléllek. Lehet, hogy nem fogod megtudni, hogy mi a Menyország, de ha a Menyországba akarsz kerülni, inkább tartsátok vissza magatokat. Úgy néz ki, elég jól írsz magyarul. Remélem, ezt az allegóriát is megértetted.
2009. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Köszönöm a tippeket, de a társkereséssel nem fogok élni. Kicsit feljebb bevallottam, hogy nagyon izgat a téma, jelöltünk is van. Olyanoktól szerettem volna választ kapni, akik bevallják, hogy már csinálták. Jó más(ok) társaságában vagy nem, megérte (megbánták-e) vagy nem.
2009. ápr. 14. 13:24
 9/13 anonim ***** válasza:

én első

Mint írtam, én nem vágyom rá, de van egy nagyon jó barát házaspár, akik rendszeresen csinálják. Ők egyszer vagy kétszer voltak csak klubban (akkor csak a férj nézte, hogy a felesége szeretkezik valakivel) azóta van egy kör, akikkel partikat szerveznek. 8-10 ember, jól ismerik már egymást. Ők szeretik, nem bánják, rendszeresen csinálják. Teljesen normális, értelmes emberek, akiknek ez a vágyuk és ki is élik azt.

2009. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Menyország-nak: Értettem a Menyország mindkét jelentését, meg ismerem John Lennon lehíresebb dalát is, ami így kezdődik: "Képzeld el, hogy nincs Menyország!" És ha igaza volt, hiába tartottuk vissza magunkat?
2009. ápr. 14. 13:29
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!