Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vmi extra csábítási tipp az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vmi extra csábítási tipp az ágyban?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított a párom. A hétvégén találkozunk. Én szeretem és kölcsönösen kívánjuk egymást. Van vmi bevált tippetek, amivel garantáltan sikert lehet aratni? Nem nagyon van tabu a szexben közöttünk, bár én kezdő vagyok, vele veszítettem el a szüzességem pár hónapja. Segédeszközökkel is próbálkoztunk már, önizgatás is volt. Imádja az orális szexet. Elég extrém a fantáziája...
2009. ápr. 14. 11:27
 1/3 Voguelilias ***** válasza:
Ha elég intenzív a fantáziája akkor talán hagyni kéne ő hagy vezessen rá néhány dologra. A garantált sikert a barátod vissza szerzésére érted vagy csak arra, hogy az ágyban maradandót alkoss??
2009. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerepjáték...
2009. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszaszerezni is jó lenne, meg maradandó élményt okozni az ágyban. Próbálkoztam már szexuális oldalról megkörnyékezni, nem kispályáztam, de úgy tűnik, nem voltam elég ügyes... Az a helyzet, hogy bármennyire is nagy a fantáziája, piszkosul lusta... Ezért legtöbbször én irányítok az ágyban. Ha megkérem, hogy kicsit váltsunk szerepet, akkor meg "hisztizik", hogy fárasztó, ha neki kell mozogni. Így ált. a lovaglónál tovább nem jutunk :S Bár én mást nem élvezek, de azért szeretnék kísérletezni. A vágyaimat ismeri, mert elmondtam, de mindig a lustasága győz :S
2009. ápr. 14. 11:50




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!