Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férjem mostanában arra vár, hogy én kezdeményezzek és izgassam fel?

Figyelt kérdés
Az a nehezítés, hogy kisbabánk van és fáradtak vagyunk estére,mire elalszik mindketten. Nekem kevesebbszer van erőm és kedvem sokszor kezdeményezni, de azt nem értem, hogy, ha ha neki van kedve, akkor miért vár arra, hogy én lépjek vajon és miért nem csinál nekem ő kedvet? :)))))
2009. ápr. 14. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem, hogy ezt miért nem tőle kérdezed?
2009. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érezni akarja hogy még kellessz neki, hogy nem csak rábólintasz az együttlétre hanem még te is tudsz tenni érte valamit. Azon röhögnék ha jönne ide a férjed és megkérdezné hogy "Kicsit visszavettem a dologbol, de a feleségemnek úgy tünik jobb is így mert nem kezdeményez, ez lehet?"


Nemár hogy ezt nem tudjátok egymással megbeszélni ha egyszer házasok vagyok.

2009. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak azért szeretné hogy te kezdeményezz,mert tudni szeretné hogy még mindig úgy szereted mint régen,és még mindig vágysz rá.Ha te kezdeményezel akkor tudja h fontos neked is a ...és nem csak neki.Szerintem kezdeményezz többször és akkor nem lesz ebből vita,és semmiféle összezörrenés.Nem tudom mennyire megoldható most nektek,de lepd meg valami "forróval"ha érted mire gondolok:).
2009. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az én párom is mondta már ezt,és azért mert jól esne neki ha én kezdeményeznék,úgy mint ő,mert ugye neked is jó érzés amikor a párod kezdi a dolgot?hidd el neki is jól esne ha párszor olyan pillanatokban mikor nem számít rá néha te kezdeményeznél,így érezné hogy még mindíg kívánod őt.
2009. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem azért vár arra, hogy te kezdeményezz, mert nem akar "terhelni" még az ő nyűgjével is, mivel van elég bajotok a babával.
2009. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonló a szitu nálunk is, de én azért próbálkozom a nejemnél, viszont ő most olyan passzban van, hogy nem a házasélet jár a fejében. Persze ennek ellenére, amikor ritkán előfordul, hogy ő kezdeményez, akkor az nekem nagyon jól esik. Olyankor teljesen más a sex, de komolyan! Sőt, amikor ő kezdeményez, akkor általában tovább bírom, ami az ő szempontjából megint csak jó, legalább is a mi esetünkben!
2009. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!