Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj h ha pl valaki megszokt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj h ha pl valaki megszokta a zuhanyrózsával való maszturbálást és nem tud elmenni ha fiúval van?

Figyelt kérdés
meg lehet tanmulni hogy a fiu is ki tudjon elégítei? vagy már késö?:S Kb 2-3 éve mindíg igy maszturbálok... és még egyszer sem tutam elmeni a barátommal. nem biztos h ez miatt deh féle h ez is közre játszik.
2008. márc. 5. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is segítettem magamon így,de mikor közőlte a párom,hogy szeretkezzünk csak a 69es pózban nem tudtam elmenni.Próbáld meg ritkítani a maszturbálást.És akkor menni fog minden.Tudom nehéz lesz megválni a zuhanyrózsától,de hidd el a férfi jobban kitud elégíteni mint egy nem valós tárgy.Sok sikert. :D
2008. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy emiatt van. Én nem azt mondom, hogy ritkíts a masztit, hanem (legalább egy időre) totál állj le vele. Pláne a zuhanyrózsával olyan intenzív az ingerlés, hogy nehéz utánozni/pótolni. :)
2008. márc. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég baj főleg a te szemszögedből nézve mivel te nem tudsz elmenni, de pl én a pasid helyében frusztrálónak érezném ha nem tudnám a páromat kielégíteni, szóval akár őt is zavarhatja. Szüntesd be a masztizást, minek az ha egyszer van párod, és mikor nem volt az is érdekes hogy milyen gyakran csináltad és kb mennyi idő volt alkalmanként. Mert azt nem hiszem hogy jól előalapozott nyelvmunkával nem lehetne sikert elérni nálad. Mivel 3 éve csinálod azért valami éredekes dolog azért eszembe jutott, a mostani az első partnered, vagy 3 évig nem volt senkid (amit szinte kizártnak tartok) vagy vele fordult elő először ez a probléma?! Hány éves vagy?
2008. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a mostani az elsö partnerem akivel lefeküdtem.. és 17 éves vagyok
2008. márc. 5. 19:46
 5/7 anonim válasza:

ááá behalok, ugyan ez a bajom.. szörnyű:S sehogy máshogy nemtudok elmenni...

16/L

2012. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Fiú + saját kezeddel ráásegíteszt..?
2021. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, aki azt hitte, neki is csak így megy, aztán elélveztettem. :)
2021. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!