Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet hogy hüvelyi orgazmusom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy hüvelyi orgazmusom volt?

Figyelt kérdés
Tegnap este zuhanyzás közben csiklómat izgattam (mivel még csak csiklói orgazmusra vagyok képes..) de már nemelsőzör csináltam ezt ugyanígy, h közbe a víz sugarat a hüvelyem irányába tartottam, és úgy élveztem el. De a hüvelyembe nem hatoltam be, csak a víz sugárral. Persze közbe a csiklómat is izgattam. Szóval ehetséges h volt így hüvelyi orgazmusom, ha bele is remegtem? Sőt jobb érzés volt mintha csak a csiklómat izgatnám... De képes erre csak a vízsugár is??
2009. ápr. 14. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az volt. A hüvelyi orgazmushoz a G pont ingerlésével lehet eljutni, ami bent van a hüvelyben pár cm mélyen. És ahogy te írtad, nem hatolt be a sugár. Lehet csak jobban esett az,hogy ott is ingerelted magad,ezért volt erősebb orgazmusod.
2009. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom h a G-pont ingerélésével.. De így sokkal jobb, ha zuhanyzás közben.. Azthittem hez már az lehet.
2009. ápr. 14. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a hüvelyedből indul ki, akkor hüvelyi, ha a csiklódból jön a "lüktetés" akkor nem.

De az nem igaz, hogy a hüvelyi orgazmus nagyobb, extrább, mint a csiklói. Mindkettő tud olyan lenni, hogy ihaj'! :) Meg kicsike is.

2009. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem hüvelyi, és nem is csikló orgazmusod volt.

Nekem is volt már ilyen orgazmusom orális szex közben, mikor a kedvesem a nyelvével a csiklóm és a hüvelyem között játszadozott.(húgycső nyílás környéke) Rendkívül intenzív és erős volt az orgazmus. Utána néztem másnap, hogy pontosan mi is lehetett ez, és rátaláltam a neten az U pontra.


Petranova

2009. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Off: Elég butaságot csináltál... A hüvelyöblítés egyenes út a hüvelyi megbetegedéshez... A vizet csakis a csiklódon használhatod, hüvelyben nem! Arra ott a kezed vagy vmi tárgy...
2009. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:| Na remélem h nem, mert épp most van vmi fertőzésem már és kaptam rá kúpot.. Csütörtöktől. Nem hiányzik h még egy fertőzésem legyen v vmi ilyesmi...:|

Akkor azthiszem erről ennyit. Többet így nem csinálom. Köszi mindenkinek a válaszokat.

2009. ápr. 14. 13:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja és ha ez bekövetkezne, akkor milyen tünetei vannak..?
2009. ápr. 14. 14:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A víz felboríthatja a hüvely ph-értékét, ami hajlamosít a hüvelygombára... Bocs, nem akartalak megijeszteni, de azért jobb, ha tudod, mivel játszol... Próbáld ki a csiklódon a gyenge vízsugarat. Hidd el, csodás érzés lesz és abból bajod sem származik, ha nem szoktatod magad hozzá túl erős ingerekhez. Max. csak orgazmusod lesz tőle, saját tapasztalat :) És mielőtt jönnének a leszólók, nem ettől pontosan ugyanúgy tudom élvezni a szex más formáját is és nem is volt sosem bajom tőle, pedig gyerekkorom óta élek ezzel a módszerrel...
2009. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát még enm csináltam sokszor, max 5ször.. De ilyen módon akkor már nem..

Köszi a figyelmeztetést. :]

2009. ápr. 14. 14:49




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!